آمار بازدید

  • بازدید امروز : 1982
  • بازدید دیروز : 3741
  • بازدید کل : 947734

پیوند ها

تست عزت نفس کوپر اسمیت


تست عزت نفس کوپر اسمیت

70000 ریال

آیا نسبنت به خود احساس خوبی دارید؟

چقدر خودتان را دوست دارید؟

چقدر به توانایی ها و استعدادهایتان ایمان دارید؟

همه این موارد در عزت نفس شما خلاصه می شود. به کمک تست عزت نفس کوپر اسمیت، یکی از مهم ترین بخش های شخصیت خود را ارزیابی کنید.

 

این تست به صورت دانلودی  بوده و بلافاصله پس از اتمام فرآیند خرید به ایمیل شما ارسال می گردد.

----------------------------------

توضیحات محصول

عزت نفس نوع احساس و قضاوتی را که هر فردی نسبت به خودش را نشان می دهد. اگر هر فردی نسبت به خودش احساس خوب و مثبتی داشته باشد، دارای عزت نفس بالا و اگر احساس منفی داشته باشد، عزت نفس پایین دارد.

یکی از معتبرترین و مهم ترین تست های سنجش میزان عزت نفس افراد، تست عزت نفس کوپر اسمیت می باشد. این تست تاکنون در سراسر جهان از جمله ایران، در تحقیقات و پژوهش های مختلف بارها مورد استفاده قرار گرفته و از اعتبار و روایی قابل قبولی برخوردار است.

Self-Esteem test

تست عزت نفس کوپر اسمیت شامل 58 سوال می باشد که چهار خرده مقیاس عزت نفس فردی، عزت نفس اجتماعی، عزت نفس خانوادگی و عزت نفس تحصیلی و نیز عزت نفس کلی شما را می سنجد. هر سوال دو گزینه بلی و خیر دارد که اگر سوال مربوطه با وضعیت فعلی پاسخ دهنده مطابقت داشت، او باید پاسخ بلی و اگر نداشت، خیر را انتخاب نماید.

50 سوال آن مربوط به سنجش خرده مقیاس های عزت نفس و 8 سوال آن مربوط به تعیین اعتبار پاسخ های آزمون می باشد. 8 سوال مربوط نشان دهنده این است که پاسخ دهنده در پاسخگویی به سوالات دقت یا صداقت لازم را نداشته است و بنابراین اعتبار نتایج حاصل از آزمون پایین می باشد.


مبلغ واقعی 9,000 تومان    25% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 6,750 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 155

https://www.telegram.me/shiftyourlife
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما