آمار بازدید

  • بازدید امروز : 3333
  • بازدید دیروز : 2662
  • بازدید کل : 945344

پیوند ها

تست سنجش خلاقیت تورنس


تست سنجش خلاقیت تورنس

90000 ریال

چقدر خلاق هستی زیاد، کم یا متوسط؟

خلاقیت چه تاثیری روی زندگی ما دارد؟ چقدر به موفقیت ما کمک می کند؟

می دانید خلاقیت چقدر در موفقیت تحصیلی و شغلی شما موثر است؟

می دانید در برخی از رشته ها و مشاغل خلاقیت بیشتری نیاز است و در بعضی کمتر؟

خلاقیت اساس قدرت هر انسان بوده و در همه ابعاد زندگی و موفقیت او بسیار موثر و مهم می باشد. خلاقیت مهارت و استعدادی قابل پرورش است که در همه انسان ها از جمله شما وجود دارد. خلاقیت یک قابلیت و توانمندی در شماست که با توجه و رشد آن می توانید گام مهمی در جهت موفقیت در زندگی تان بردارید. برای سنجش دقیق میزان خلاقیت خودتان، تست خلاقیت تورنس ابزاری بسیار مفید و معتبر است. پس عجله کنید و همین حالا آن را امتحان کنید.

 

شما با یکبار خرید تست سنجش خلاقیت تورنس، می توانید به دفعات نامحدود از آن استفاده کنید.

فایل این تست در فرمت اکسل بلافاصله پس از انجام مراحل خرید، به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

توضیحات محصول

آیا می دانید خلاقیت به عنوان یکی از عوامل اصلی و کمک کننده در موفقیت هر فردی است؟

 

آیا می دانید درصد زیادی از مردم دنیا در سال های قبل، تاثیر خلاقیت در موفقیت شان را نادیده گرفته اند و از این کار آسیب های جدی دیده اند؟

آیا می دانید امروزه خلاقیت مورد توجه ویژه کارشناسان و اساتید موفقیت قرار گرفته و توجه به آن را به همه توصیه می کنند؟

آیا می دانید در کشور ما بسیاری از عوامل محیطی و فرهنگی وجود دارند که درصد زیادی از خلاقیت ما را در طول سال ها سرکوب می کنند؟

با توجه به همه موارد بیان شده، این تنها خود شما هستید که می توانید به خودتان کمک کنید و با سنجش و پرورشخلاقیت تان، مزایای آن را در زندگی خود جاری سازید. پرورش هر توانمندی و مهارتی از جمله خلاقیت، شما را چندگام در زندگی پیش می برد. اینجاست که تفاوت انسان های معمولی و انسان هایی که به دنبال موفقیت و رشد خود هستند، نمایان می شود. برای پرورش خلاقیت خود باید ابتدا آن را بسنجید. تست خلاقیت تورنس بهترین و مطمئن ترین پیشنهاد برای این کار است.

تست سنجش خلاقیت تورنس یکی از تست های استاندارد جهت سنجش میزان خلاقیت افراد به خصوص در سنین پیش دبستانی تا بعد ازلیسانس است . این آزمون بیش از هر آزمون دیگر در پژوهش و اندازه گیری های تربیتی مورد استفاده قرار گرفته است. تاکنون در بیش از دو هزار پژوهش که در مجلات معتبر علمی چاپ شده از آزمون تورنس به عنوان وسیله اندازه گیری خلاقیت استفاده شده است.

 

فایل تست خلاقیت تورنس شامل پرسشنامه‌اي 60 سؤالی است كه هر سؤال سه گزينه يا پاسخ دارد. شما باید برای هر سوال
يكي از پاسخ‌هاي ارائه شده که با شما بیشتر همخوانی دارد را انتخاب کنید. پس از پاسخ دهی به همه سوالات می توانید نتایج آزمون را در دو بخش مشاهده کنید. در بخش اول درصد نمره ای را که در چهار خرده آزمون سیالی، انعطاف، ابتکار و بسط کسب کرده اید، در نمودار به شما نشان داده می شود که می توانید آنها را با هم مقایسه کنید. در بخش دوم نمره کل خلاقیت شما نشان داده می شود که از طریق آن می توانید بفهمید خلاقیت شما چقدر است (خیلی کم، کم، متوسط، زیاد و خیلی زیاد)

 


مبلغ واقعی 12,000 تومان    25% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 9,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 168

https://www.telegram.me/shiftyourlife
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما