آمار بازدید

  • بازدید امروز : 2256
  • بازدید دیروز : 2773
  • بازدید کل : 960357

پیوند ها

تست برتری نیمکره های مغزی


تست برتری نیمکره های مغزی

راست مغز هستید یا چپ مغز؟

از توانایی ها و قابلیت های خاص خود خبر دارید؟

می دانید شخصیت تان چقدر تحت تاثیر نیمکره مغزی فعال تان است؟

می دانید شناخت نیمکره مغزی فعال تان، کمک بزرگی به تصمیم گیری ها و انتخاب های زندگی تان می کند؟

تست برتری نیمکره های مغزی از معتبرترین و جذاب ترین تست هایی است که به شما کمک می کند قدم بزرگی در شناخت خودتان بردارید. بر اساس نتایج این تست می فهمید که چپ مغزید یا راست مغز و یا دارای تعادل بین دو نیمکره مغزی هستید.

 

شما با یکبار خرید تست برتری نیمکره های مغزی، می توانید به دفعات نامحدود از آن استفاده کنید.

فایل این تست در فرمت اکسل بلافاصله پس از انجام مراحل خرید، به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 

توضیحات محصول

مغز انسان از دو 2 نیمكره تشکیل شده كه هر كدام بخش مجزایی از عملکردهای انسان را انجام می‌دهند. البته 2 نیمكره مغز اطلاعاتی را هم با یکدیگر مبادله می‌كنند. افراد یا چپ مغزند یا راست مغزند یا از تعادل بین دو نیمکره مغزی برخوردارند.

راست مغزها :

به فرآيندهاي ادارکي، تصور، تجسم، خيال پردازي، شناخت رنگ و موسيقي و هنر، شناسايي قيافه ها و اشکال و کلاً برداشت، داوري و ترکيب مي پردازند و مانند قوه بينايي يک پرنده کل تصوير را مي بينند و کل نگر هستند. افراد راست مغز مسایل را به طور کلی وکل نگرانه مجسم و ادراک میکنند. به عبارت دیگر آنها تمایل دارند به جای مشاهده جزییات سازنده و تشکیل دهنده، تصویر اصلی و بزرگ را ببینند. در واقع مغز راست ابتداء کل را مي بيند و بعد اجزای آن را تشخيص مي دهد. ، ليکن سمت راست مغز اساس خلاقيت را تشکيل مي دهد.

 

چپ مغزها :
گرایش به فعاليتهايي همچون رياضيات، زبان و ترکيب عبارات کلام، منطق، حافظه، طبقه بندي ها تحليل و … دارند. اين نيمکره به جزئيات امور توجه دارند و همانند قوه بينايي مورچه تک تک مي بينند. چپ مغزها تحلیلگرند و به شیوه ای منطقی و عقلایی و ترتیبی عمل میکنند. این نیمکره مسئول و کنترل کننده زبان ، بررسیهای علمی، عقلانیت و خردمندی استدر واقع مغز چپ، ابتدا اجزا را ديده و سپس آنها را ترکيب نموده و کل را مي سازد .. تفکر مغز چپ بر هوش استوار است.

افراد دارای تعادل بین نیمکره های مغزی:
در این حالت تعادل متناسب بین دو نیمکره چپ و راست مغز میباشد، به عبارت دیگر، هیچ نیمکره ای بردیگری غلبه و سلطه ندارد. اگرچه ممکن است این حالت یک مزیت چشمگیر به حساب بیاید، ولی دال بر آسودگی خاطر نیست . مشکل در رابطه با این افراد، این است که شخص بیشتر از یک شخص راست مغز یا چپ مغز، از کشمکش ها و تضادهای درونی رنج می برد.


مبلغ واقعی 10,000 تومان    25% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 7,500 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 276

https://www.telegram.me/shiftyourlife
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما