آمار بازدید

  • بازدید امروز : 1976
  • بازدید دیروز : 3741
  • بازدید کل : 947728

پیوند ها

تست هوش چندگانه


تست هوش چندگانه

آیا می دانید هوش شما تنها IQ یا EQ نیست؟

آیا می دانید هوش های مختلفی در وجود شماست که می توانید آنها را پرورش دهید؟

آیا می دانید بسیاری از قابلیت ها و توانایی های شما ناشی از هوش های چندگانه ای است که دارید؟

آیا می دانید داشتن شناخت خوب نسبت به انواع هوشی که دارید، در تصمیم گیری تحصیلی، شغلی و زندگی تان چقدر موثر است؟

تست هوش چندگانه یکی از معتبرترین تست های سنجش هوش در جهان می باشد. با کمک این تست می توانید انواع هوشی که در وجودتان است و شامل هوش موسیقیایی، هوش درون فردی، هوش میان فردی، هوش تصویری- فضایی و هوش کلامی- زبانی، هوش طبیعت گرا، هوش منطقی – ریاضی و هوش بدنی – جنبشی می شود را بسنجید.

پس اگر می خواهید خودتان را بهتر بشناسید و تصمیمات بهتری در زندگی تان بگیرید، همین حالا تست هوش چندگانه را امتحان کنید.

 

شما با یکبار خرید تست هوش چندگانه، می توانید به دفعات نامحدود از آن استفاده کنید.

 

توضیحات محصول

 

تست هوش چندگانه یکی از برترین تست های سنجش هوش بر مبنای تحقیقات گاردنر می باشد. طبق نظریه گاردنر، برای به دست آوردن تمام قابلیت‌ها و استعدادهای یک فرد، نباید تنها به بررسی ضریب هوشی پرداخت بلکه انواع هوش‌های دیگر او مثل هوش موسیقیایی، هوش درون فردی، هوش میان فردی،هوش تصویری- فضایی، هوش ریاضی، هوش بدنی، هوش طبیعت گرا و هوش کلامی- زبانی، نیز باید در نظر گرفته شود.

 

تست هوش چندگانه

 

فرضیات مهمی در زمینه هوش چندگانه مطرح است که باید به آن توجه کنید :

 

1- تمام افراد از هر هشت هوش بهره‌مندند.
این تئوری مدعی است تمام افراد از قابلیت‌های هریک از هوش های هشت‌گانه بهره‌مندند. هر چند آن‌ها برای هر یک از افراد به گونه‌ای خاص ظهور و بروز می‌یابد. برای برخی افراد، تمام یا بیشتر این موضوعات در سطح بالایی پدیدار می‌گردد؛ مثل شاعر، سیاستمدار، دانشمند، طبیعی‌دان و فیلسوف آلمانی، گوته. برخی نیز جز ابتدایی‌ترین جنبه‌ها، فاقد تمام این هوش‌ها می‌باشد؛ مانند برخی افراد در مراکز بازپروری؛ ولی بیشتر ما در بین این حالت قرار داریم.

 

2- تمام افراد مي‌توانند هر يك از هوش‌هاي خود را به سطح مناسبي از توانايي برسانند.
اگرچه ممكن است برخي، نقص‌ها و مشكلات شان را ذاتي تصور كنند، اما گاردنر معتقد است چنانچه فرد از آموزش، تشويق و استغناي كافي برخوردار باشد، قادر خواهد بود تا حد زيادي تمامي هشت مقوله‌ي هوش خود را تا حد بالايي از عملكرد توسعه دهد.

 

تست هوش چندگانه

 

3- انواع هوش ها معمولاً به شکلی پيچيده با يكديگر همكاري مي‌كنند.
گاردنر جز در مواردي نادر، معتقد است هيچ نوع هوشي به تنهايي موجوديت نمي‌يابد و هر يك از آن‌ها، همواره بر يكديگر تأثير مي‌گذارند. مثلاً كودكي كه مشغول بازي با توپ است، براي شوت زدن نيازمند هوش بدنی – حرکتی(براي دويدن، گرفتن و زدن توپ)، هوش دیداری – تصویری(براي تعيين جهت و پيش‌بيني محل افتادن توپ)، هوش زباني و ميان‌فردي(براي موفقيت در درگيري‌هاي جريان بازي) است. در تئوري هوش‌هاي چندگانه انواع هوش ها، صرفاً جهت بررسي‌ ويژگي‌هاي اصلي و بهره‌مندي از آن‌ها به‌طور مستقل فرض مي‌شوند.

 

4- براي هوشمندي در هر نوع هوش چندين راه وجود دارد.
تئوري هوش‌هاي چندگانه بر تنوع فراوان روش‌هايي تأكيد مي‌كند كه با آن‌ها افراد مي‌توانند استعدادهاي خود را درون محدوده‌ي هوش‌ها نشان دهند و هيچ ويژگي استاندارد‌ي براي اينكه فردي در زمينه خاصي هوشمند تلقي شود، وجود ندارد. مثلاً فردي ممكن است قادر به خواندن نباشد، اما از هوش زباني بالايي برخوردار بوده و قادر باشد داستان‌هاي خاص بگويد يا واژگان زيادي را بداند.

 

تست هوش چندگانه شامل 80 سوال می باشد. پس از پاسخگویی کامل، در انتهای سوالات جدولی قرار دارد که امتیاز هر 8 نوع هوش به تفکیک نوشته شده است. از بیشترین تا کمترین عدد می توانید انواع هوش های خود را طبقه بندی کنید و بر اساس آن در زمینه های مختلف زندگی از جمله تحصیلی، شغلی و … تصمیم گیری و برنامه ریزی کنید.

 


مبلغ واقعی 10,000 تومان    25% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 7,500 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 264

https://www.telegram.me/shiftyourlife
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما