آمار بازدید

  • بازدید امروز : 318
  • بازدید دیروز : 2821
  • بازدید کل : 952223

پیوند ها

تست سنجش افسردگی، اضطراب و استرس DASS


تست سنجش افسردگی، اضطراب و استرس DASS

آیا فکر می کنید تا حدی افسرده اید؟

آیا بیشتر مواقع نگران و مضطرب هستید؟

آیا قبل از هر کاری استرس زیادی دارید؟

با کمک تست سنجش افسردگی، اضطراب و استرس DASS می توانید خود را بسنجید و ببینید افسردگی، استرس و میزان اضطراب شما تا چه حدی است، در حد نرمال، خفیف، متوسط، زیاد و یا خیلی زیاد. با شناخت وضعیت فعلی خود به کمک این تست، می توانید در صورت وجود هر نوع مشکلی به موقع آن را رفع و از بروز مسایل جدی تر بعدی جلوگیری کنید.

 

شما با یکبار خرید تست سنجش افسردگی، اضطراب و استرس DASS، می توانید به دفعات نامحدود از آن استفاده کنید.

توضیحات محصول

دنیای پیچیده و شلوغ امروزی در کنار مزیت ها، مشکلاتی را نیز برای انسان به همراه آ می آورد. برخی از این مشکلات، بیماری های روحی و آزاردهنده از جمله افسردگی، اضطراب و استرس فراوان هستند. سنجش به موقع این بیمازی ها و درمان آنها، بسیار مهم و حیاتی بوده و از مشکلات جدی بعدی جلوگیری می کند.

 

یکی از ابزارهای خوب و معتبر سنجش میزان افسردگی، اضطراب و استرس افراد، تستی است که توسط لاویبوند طراحی شده است. این تست که به نام آزمون افسردگی-اضطراب و استرس DASS شهرت دارد، روی بسیاری از افراد مورد آزمون و اعتبارسنجی قرار گرفته است.

تست افسردگی-اضطراب و استرس DASS شامل 42 سوال می باشد که در مورد بخشی از مسائل و مشکلاتی است که ممکن است شما با آن روبرو شده باشید. بعد از پاسخگویی دقیق به این سوالات می توانید درصد افسردگی، اضطراب و استرس خود را به طور جداگانه مشاهده کنید. با توجه به جدولی که در فایل تست موجود است، می توانید متوجه شوید که وضعیت فعلی شما چگونه است، طبیعی، خفیف، متوسط، شدید یا خیلی شدید.


مبلغ واقعی 10,000 تومان    25% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 7,500 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 344

https://www.telegram.me/shiftyourlife
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما