آمار بازدید

  • بازدید امروز : 2270
  • بازدید دیروز : 2773
  • بازدید کل : 960371

پیوند ها

تست هوش معنوی جامع


تست هوش معنوی جامع

معنویت در زندگی شما چقدر اهمیت دارد؟

آیا می دانستید نوعی از هوش انسان با معنویت ارتباط نزدیک دارد؟

آیا می دانستید با شناخت و سنجش درست هوش معنوی، می توانید آن را پرورش و رشد دهید؟

از آنجا که مسایل معنوی همیشه برای انسان مهم و حیاتی بوده است، هوش معنوی هم ابزاری کمک کننده برای او در این راستا می باشد. شما می توانید با سنجش دقیق هوش معنوی و اجزای آن، به شناخت بسیار خوبی از خودتان دست یابید و برای رسیدن به آرامش، اطمینان قلبی و در نهایت موفقیتی پایدار در زندگی تان قدم مهمی بردارید. تست هوش معنوی جامع از معتبرترین تست هایی است که به شما در سنجش هوش معنوی تان کمک می کند.

شما با یکبار خرید تست هوش معنوی جامع، می توانید به دفعات نامحدود از آن استفاده کنید.

 

توضیحات محصول

مفهوم هوش برای انسان همیشه جذاب و مورد توجه بوده است. دانشمندان و روانشناسان هم از ابعاد مختلف هوش را مورد
بررسی قرار داده و نظریات متنوعی در این خصوص تاکنون ارائه شده است.

یکی از جدیدترین نظریه ها در مورد هوش، نظریه هوش سه گانه دانا زوهار و یان مارشال است که هوش انسان را به سه دسته هوش عقلانی(IQ)، هوش هیجانی یا عاطفی(EQ) و هوش معنوی (SQ) تقسیم می کند. در این میان هوش معنوی (SQ) هوشی است که فقط مختص انسان است.

تست هوش معنوی جامع

هوش معنوی چیزی است که به زندگی معنا می بخشد. هوش معنوی در روابط فرد با خودش، دیگران و جامعه و با جهان ماورا و خدا موثر است و بهبود و افزایش آن به بهبود این روابط کمک می کند؛ یعنی هوش معنوی قبل از آگاهی به جهان موجب افزایش خود آگاهی شناخت از خود می شود.

شما با کمک تست هوش معنوی جامع می توانید هوش معنوی خود را بسنجید. در این تست زیرمجموعه های هوش معنوی به درستی مورد سنجش قرار می گیرند. این زیر مجموعه عبارتند از:

هوشیاری

خوبی

زیبایی

قدرشناسی

جهت گیری درونی

بصیرت و قوه درک

استقلال و آزادی

معنا و مفهوم

وجود و شخصیت

حقیقت و صداقت

تمامیت و کلیت

تست هوش معنوی جامع شامل 83 سوال می باشد که پس از پاسخگویی به آنها می توانید نمره هر زیرمجموعه و نیز نمره هوش معنوی جامع خود را دریافت کنید. هر چه نمره بالاتری داشته باشید، نشان از هوش معنوی بالاتر شما خواهد بود.

البته یادتان باشد هوش معنوی در طول زمان قابل افزایش و رشد است و انسان می تواند به صورت نامحدود خود را در این حوزه توسعه دهد.

 


مبلغ واقعی 10,000 تومان    25% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 7,500 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 267

https://www.telegram.me/shiftyourlife
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما