آمار بازدید

  • بازدید امروز : 4087
  • بازدید دیروز : 5460
  • بازدید کل : 808140

پیوند ها

تست هالند برای شناخت تیپ شخصیتی


اگر فکر می کنید خودتان را به خوبی نمی شناسید؟

اگر در انتخاب رشته تحصیلی خود تردید دارید؟

اگر نمی دانیدکدام شغل مناسب شماست؟

اگر نمی دانید چطور می توانید دیگران را بهتر بشناسید؟

آزمون شخصیت شناسی هالند یکی از ابزارهای مفید و کمک کننده شما برای رسیدن به جواب این سوالات است. آزمون شخصیت شناسی هالند یکی از معروف ترین آزمون های شخصیت شناسی است که در کشورهای مختلف بارها مورد استفاده قرار گرفته است. در تست هالند علایق و رغبت های تحصیلی و شغلی افراد سنجیده شده و براساس آنها انسان ها به 6 گروه تقسیم می شود و برای هر گروه ویژگیها، مشخصات و مشاغل مناسب پیشنهاد می گردد. برای اینکه بفهمید چه نوع شخصیتی دارید، ویژگی ها و توانمندی های بارزتان چیست و در چه حوزه و مشاغلی موفق خواهید بود، این تست را امتحان کنید.

 

شما با یکبار خرید تست شخصیت شناسی هالند، می توانید به دفعات نامحدود از آن استفاده کنید.

 

توضیحات محصول

 

سردرگم و بلاتکلیف هستم. نمی دانم کدام راه بهترین است؟

 

نمی دانم وارد دبیرستان شوم یا هنرستان؟ در کدام رشته؟

 

تست شخصیت شناسی هالند

 

نمی دانم در کنکور کدام رشته را انتخاب کنم؟

 

واقعا کدام شغل مناسب من است و در آینده می توانم در آن موفق باشم؟

 

برای کنکور ارشد و دکترا، رشته تحصیلی قبلی خودم را ادامه دهم یا تغییر رشته بدهم؟

 

چه کاری کنم که در شغل فعلی ام سریعتر رشد کرده و موفق تر باشم؟

 

برای فرزندم نگرانم . برای آینده اش. چطور به او کمک کنم که بهترین راه را انتخاب کند؟

 

این ها برخی از سوالاتی است که شاید برای شما هم پیش آمده و یا حتی همین الان دغدغه ذهنی شماست. برای رفع این درگیری های ذهنی احتیاج به ابزار و راهنمای مناسب دارید. تست شخصیت هالند ابزاری مناسب برای کمک به شما در این راه است. حتما آن را امتحان کنید.

 

تست شخصیت شناسی هالند که توسط جان هالند تهیه شده بر اساس نظریه‌ی همخوانی شغل و شخصیت شکل گرفته و سال هاست در مدارس، دانشگاه‌ها، شرکت ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. اعتبار آن نیز در کشورهای آمریکایی، اروپایی، آسیایی، استرالیایی و آفریقایی و همچنین ایران مورد تایید قرار گرفته است. این تست برای همه افراد به خصوص دانش آموزان بسیار مناسب و کاربردی می باشد.

 

تست شخصیت شناسی هالند

 

در تست شخصیت شناسی هالند افراد در 6 تیپ شخصیتی واقع گرا، متعارف و سازمان یافته ، جستجوگر، هنری، اجتماعی و متهور قرار می گیرند. هر فردی در هر یک از این تیپ ها امتیازی کسب می کند که برای تحلیل آزمون، سه تیپ شخصیتی که بیشترین امتیاز را به خود اختصاص داده،ملاک قرار می گیرد. هر تیپ شخصیتی ویژگی های خاصی را دارد و به دنبال آن مشاغل خاصی نیز برای آن پیشنهاد می گردد. افرادی که شغل خود را متناسب با تیپ شخصیتی خود انتخاب می کنند، از رضایت شغلی و احساس بهتری در کار خود برخوردار خواهند بود.

 

تست شخصیت شناسی هالند شامل بخش های مختلف فعالیت ها، تجربه ها، مشاغل و خودسنجی می باشد. در فایل تست پس از پاسخ گویی به سوالات بخش های مختلف در صفحه اول ، برای دیدن نتیجه تست به صفحه دوم رفته و امتیاز خود را در 6 گروه تیپ شخصیتی ببینید. معمولا سه دسته شخصیتی که بالاترین نمره را به خود اختصاص می دهند، ملاک عمل و تصمیم گیری برای شما خواهند بود و عمده ویژگی های شخصیتی شما را پوشش می دهند.

 

 

 


مبلغ واقعی 10,000 تومان    25% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 7,500 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

تست هالند برای شناخت تیپ شخصیتی
انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۴
تعداد بازدید : 310

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "دعوت به همكاري جهت كار اينترنتي شماره:09903607528 تلگرام" می باشد
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما