آمار بازدید

  • بازدید امروز : 2303
  • بازدید دیروز : 2773
  • بازدید کل : 960404

پیوند ها

فال چوب


فال چوب

فال چوب

امروز فال در زندگی روزمره ما بسیار کاربرد دارد و در بسیاری از مواقع راه ثواب و ناثواب را برای ما مشخص و روشن می سازد. در زندگی شخصی بسیار موارد فراوان پیش می آید که در یک دوگانگی فکری و ذهنی گیر میکنیم و هرچه تلاش میکنیم نمی توانیم درست را انتخاب کنیم به همین خاطر به دنبال یک تکیه گاه و هادی هستیم تا راه صحیح را به ما نشان دهد . یکی از این راه ها گرفتن فال مثل تفاعل به قرآن کریم ، فال حافظ وغیره است و استفاده از آنها یک قوت قلب برای ما در انجام کارها می شود. یکی از بهترین منابع فال که بسیار معتبر می باشد فال استاد شیخ بهایی است.که به جرات می توانم بگویم که بسیار پرکاربد و صحیح است.

 

یکی دیگر از فالنامه های خوب كه آن را به دانيال نبي و سپس به امام جعفر صادق نسبت ميدهند فال چوب است که بر اساس دین ما اسلام راهنمایی هایی را به گیرنده فال می کند و باعث می شود تا ما با یک پشت گرمی و اعتماد بنفس معنوی و با ایمان کامل به اون کار دست بزنیم و همیشه خدا را کنار خود در انجام آن کار حتی کار سخت احساس کنیم.ذهن و فكرتان را به انچه كه مايليد متمركز كرده و نيت كنيد.سپس اون چوب را پرتاب کنید اين عمل را سه بار تكرار كرده و حرف به دست آمده از هر بار را كنار هم بنويسيد آنگاه از جدول شرح ، فال خود را مشاهده نماييد.

 

به همراه اسرار تعبیر خواب حضرت یوسف نبی ( ع )


مبلغ واقعی 9,000 تومان    30% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 6,300 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۷ دی ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 187

برچسب های مهم

https://www.telegram.me/shiftyourlife
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما