آمار بازدید

  • بازدید امروز : 297
  • بازدید دیروز : 2821
  • بازدید کل : 952202

پیوند ها

سرشماری و جمعیت شناسی شهرستان ماهشهر


سرشماری و جمعیت شناسی شهرستان ماهشهر

دانلود در قسمت پايين

فرمت فایل : word

تعداد صفحه : 27

 

مقدمه

جمعيت كل، جمعيت نقاط شهري و نسبت شهرنشيني

نتیجه گیری

توضيح براي مشاغلان

نرخ اشتغال

بار تكفل

 

به منظور بررسي موقعيت سرشماري و جمعيت شناسي شهرستان ماهشهر به انجام پروژه مذكور پرداخته‌ايم كه در اين تحقيق حائز اهميت است. ماهشهر از شهرهاي استان خوزستان است كه اسبق جزء شادگان بوده و به بندر معشور معروف بوده و از دهه بعد از 1335 از آن مفضك گرديده است.

به همين دليل آماري از سال 35 وجود ندارد و آمار 45 هم ناقص مي‌باشد، به اين ترتيب به بررسي تعداد جمعيت و تركيب آن پرداخته و ويژگيهاي اجتماعي جمعيت را در اين شهرستان از نظر وضع فعاليت و اشتغال و سواد بررسي كرده‌ايم كه از نظر حركات زماني و مكاني اطلاعات كامل و صريحي را در دست نداشته و بدليل عدم همكاري و عدم وجود منابع كافي چون آمار نامه كه بايد مواليد و مرگ و مير و باروري را از آن استخراج كنيم اما كتابي به تفكيك شهرستانها وجود ندارد و استاني مي‌باشد و همچنين به بررسي حركات مكاني افراد در شهرستان پرداخته كه اميد است نواقص اين تحقيق از نظر جنابعالي ، استاد ارجمند بخشوده گردد.


مبلغ واقعی 4,800 تومان    15% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 4,080 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 57

برچسب های مهم

https://www.telegram.me/shiftyourlife
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما