آمار بازدید

  • بازدید امروز : 354
  • بازدید دیروز : 2821
  • بازدید کل : 952259

پیوند ها

تحقیق در مورد آغاز کوچ پاییزه


تحقیق در مورد آغاز کوچ پاییزه

لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب*

فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت)

تعداد صفحه:8

فهرست مطالب

 

آغاز کوچ پاییزه

 

کوچ پاییزه بختیاریان

 

آیا کوچ نشینی رو به زوال است و نابود می شود ؟

 

آیا کوچ نشینی کاری بی فایده است؟

 

آیا کوچ با عث تخریب و نابودی طبیعت است ؟

 

آیاکوچ نشینان باید اسکان پیدا کنند ؟

 

اصلا چرا عده ای در قرن ۲۱ کوچ نشین اند؟

 

زباله های انسان های مثلا مدرن و شهر نشین طبیعت را نابود می کند یا کوچ ؟

 

 

به تازگی کوچ پاییزه بختیاریان و دیگر ایلات ایران شروع شده ، به جرات م توان گفت که کوچ زیبا ترین و عجیب ترینسبک زندگی در حال حاضر محسوب می شود ، فرهنگی که باعث شگفتی انسان های شهر نشین و راحت طلب می شود . واقعا حقیقت زندگی کوچ نشینی چیست که با وجود سختی های طاقت فرساهنوز بعد قرن ها دوام آورده و هنوز مردمانی هستند که آن را به زندگی راحت طلبانه و پر از نیرنگ شهر ترجیح می دهند ؟؟

 

هر بار که کوچ ایل آغاز میشود ، سوالات بسیاری مطرح می شود ، سوالاتی که شاید یک پاسخ نانوشته داشته باشد ، نظر شما چیست ؟

 

به هر حال شناخت زندگی کوچ نشینی با محاسبات عقلی و جامعه شناسی و منطقی و ... ممکن نیست ، آن چیزی که باعث پایداری کوچ نشنینی شده هنوز هم می تواند آن را از زوال حفظ کند حتی اگرهمه چیز دست در دست هم دهد تا با فشار های پنهانی ، کوچنشنینی را از انسان های آزاد بگیرد . کوچ یک فرهنگ و یک میراث است ، فرهنگ و میراثی از انسان های آزاد اولیه اما بالاتر از آن کوچ نشینی سبکی از زندگی است که هنوز کسانی آن را به عنوان راه زندگی انتخاب می کنند ، راهی که انتخاب آن با مسائل اقتصادی و رفاهی و .. همخوانی ندارد اما هنوز هم انتخاب می شود. پسلطفا در جواب به سوالات بالا از نکته ای که گفتم غافل نشوید .

 

برای شناخت حقیقت کوچ ، باید کوچ کرد اما اگر نمی توانید کوچ کنید پس حداقل کمی در باره این فرهنگ ، این راه عجیبزندگی تحقیق کنید تا شاید با حس کوچ کردنکمی آشنا شوید ، احساسی که این راه زندگی را جاودانه نگه داشته ، حسی که باعث شده تا فیلم علف یا فیلمی چون مردمان باد برای همیشه در سینمای مستند جهان جاودانه بمانند .

 

با این حال تصمیم گرفتم تا یک مقاله در مورد کوچ و همچنین خبری که به تازگی در ایسکا نیوز در مورد کوچ چاپ شده را در اینجا قرار بدم تا شما خود بخوانید و قضاوت کنید - نظرات خودتون را هم از ما دریغ نکنید .


مبلغ واقعی 6,240 تومان    12% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 5,491 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۱ مهر ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 55

برچسب های مهم

https://www.telegram.me/shiftyourlife
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما