تبریک!دوست گرامی هم اکنون می توانید خریدی سریع،ارزان و مطمئن با پشتیبانی 24 ساعته و دائمی در ZTN انجام دهید.

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 1659
  • بازدید دیروز : 3468
  • بازدید کل : 7371913

خودروهاي مردودشده در استاندارد


خودروهاي مردودشده در استاندارد
خودروهاي مردودشده در استاندارد

جام جم آنلاين: رئيس سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران با بيان اينکه همه خودروسازان موظف شدند استانداردهاي 51 گانه را در محصولات خود رعايت کنند ، اسامي خودروهايي را که اين استانداردها را کامل رعايت نکرده اند ؛ اعلام کرد.
 
 
 
به گزارش واحد مرکزي خبر، نظام الدين برزگري در جمع خبرنگاران با تاکيد بر اينکه بيشتر خودروهاي توليدي استانداردهاي 51 گانه ايمني و عملکردي را رعايت مي کنند ، گفت: در اين حال در چند محصول کمتر از 40 استاندارد رعايت شده است.
 
وي افزود : محصولاتي که استانداردهاي 51 گانه را به طور کامل رعايت نکرده اند در شرکت ايران خودرو"پژو روآ" و "پژو 405" و در گروه سايپا " خودرو سايپا 141"، "پرايد صبا" و "ون کاروان" است.
 
رئيس سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران با تاکيد بر افزايش ضرورت کاهش مصرف انرژي و سوخت در کالاهاي توليدي به ويژه خودرو ، يکي از محورهاي اصلي فعاليت امسال اين سازمان را پيگيري آن اعلام کرد و گفت: همه توليدکنندگان داخلي موظف شده اند برچسب ميزان مصرف انرژي را که در 7 درجه تعريف شده است برروي محصولات از جمله خودروها نصب کنند.
 
برزگري تفاوت ميزان مصرف انرژي و سوخت در بالاترين و پايين ترين درجه را حدود 40 درصد اعلام و اضافه کرد: اين حق مردم است که بدانند کالايي را که خريداري مي کنند از چه کيفيتي برخوردار است.
 
برزگري گفت : از نظر رعايت ميزان مصرف سوخت نيز خودروها بررسي شدند که از گروه بهمن وانت مزداي تک کابين به جاي 7،88 ليتر در هر يکصد کيلومتر 10،5 ليتر سوخت مصرف مي کند که بايد اصلاح شود.
 
وي افزود: از گروه خودروسازي مرتب ؛ موسو 4 سيلندر به جاي 8 / 4 دهم ليتر 11 / 36 دهم ليتر سوخت مصرف مي کند.
 
رئيس سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران گفت: در ايران خودرو نيز سمند سورن به جاي 6 / 9 دهم ليتر در هر يکصد کيلومتر که استاندارد تعريف شده ميزان مصرف سوخت آن است 8 / 8 دهم ليتر مصرف مي کند.
 
وي افزود: پژو 405 نيز به جاي 6 / 9 دهم ليتر در هر يکصد کيلومتر 8 / 92 صدم ليتر سوخت مصرف مي کند.
 
برزگري گفت: در گروه سايپا ؛ ون کاروان و در گروه پارس خودرو ؛ نيسان پيکاپ تک و دو کابين به جاي 9 / 24 صدم ليتر در هر يکصد کيلومتر 11 / 84 صدم ليتر سوخت مصرف مي کند.
 
رئيس سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران با تاکيد بر اينکه هيچ اغماضي در اجراي مقررات استاندارد ايمني و عملکردي در صنايع به ويژه صنعت خودروسازي نخواهد شد ، تصريح کرد: همه خودروهاي توليدي کشور تا شهريور ماه بايد علاوه بر رعايت استانداردهاي 51 گانه و کاهش ميزان مصرف سوخت در حد استانداردهاي تعريف شده ؛ همه خودروهاي جديد توليدي را به ترمز اي. بي. اس مجهز کنند.
 
برزگري تاکيد کرد : از آغاز نيمه دوم امسال از ورود خودروهايي که ضوابط استاندارد را رعايت نکنند به بازار و شماره گذاري آن جلوگيري مي شود.
 
رئيس سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران پيگيري و اجراي استانداردهاي 51 گانه را جزو برنامه هاي اصلي امسال سازمان اعلام کرد و گفت: براي نظارت دقيق تر بر روند توليد خودروهاي باکيفيت ، امسال در سه شرکت بزرگ خودروسازي کشور نماينده سازمان استاندارد به عنوان نماينده دولت حضور خواهد يافت تا روزانه از روند اجراي ضوابط استاندارد گزارش مستند تهيه و به اين سازمان ارائه کند.
 
برزگري ارتقاي استانداردهاي قطعات خودروها را از ديگر برنامه هاي امسال براي افزايش کيفيت خودروهاي توليدي کشور اعلام کرد و گفت: تاکنون چهل قطعه که از نظر ايمني مهمتر است ، مشمول استاندارد اجباري شده است و بزودي شمار آنها افزايش مي يابد.
 
وي بازرسي از خدمات پس از فروش خودروها را از ديگر برنامه هاي امسال استاندارد برشمرد و افزود: نتايج بازرسي ها ضمن پيگيري ، اعلام عمومي خواهد شد.
 
رئيس سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران با بيان اينکه همزمان مقررات سخت گيرانه تري از لحاظ رعايت استاندارد براي خودروهاي وارداتي در نظر گرفته شده است ، اظهار داشت: خودروهاي وارداتي حتي به صورت نمونه بايد ضمن رعايت کامل استانداردهاي 51 گانه خودرو در توليد آن از نظر مصرف سوخت نيز بايد داراي استاندارد يورو 4 باشد.
 
تدوين بيش از 4 هزار استاندارد جديد در کشور
 
نظام الدين برزگري در نشستي خبري گفت: پارسال 2333 استاندارد جديد تدوين شد که 17 درصد بيش از اهداف تعيين شده بود.
 
وي افزود : اين موفقيت با همکاري مراکز علمي دانشگاهي و مراکز تحقيقاتي وزارتخانه ها حاصل شد.
 
برزگري اظهار داشت : ميزان همکاري و تدوين استاندارد در اين مراکز درسال 86 حدود 30 درصد بود که درسال 87 به 50 درصد و در سال 88 به 60 درصد رسيد.رئيس سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران با بيان اينکه امسال تعامل و همکاري با مراکز علمي، تحقيقاتي و نيز ازمايشگاههاي وزارتخانه ها و دستگاههاي دولتي و خصوصي افزايش مي يابد ابراز اميدواري کرد تدوين استانداردهاي مورد نياز کشور با سرعت بيشتري پيگيري شود.
 
وي با اشاره به اجراي قانون هدفمند کردن يارانه ها ، تدوين استانداردهاي مصرف انرژي را از اولويت هاي امسال سازمان استاندارد اعلام کرد و گفت : ‌در اين باره تاکنون 33 استاندارد تدوين شده و 17 استاندارد در حال اجراست.
 
برزگري ، تدوين و پيگيري ضوابط اجراي استاندارد در بخش کالاهاي انرژي بر را از ديگر اولويت هاي امسال اين سازمان ذکر کرد و اظهار داشت: استاندارد ميزان مصرف انرژي در صنايع بزرگ انرژي بر از جمله سيمان ، شيشه ، فولاد و کاغذ روغني آغاز شده است.
 
وي افزود: براي تسريع در اين زمينه ، شرکت هاي مشاوره و فني باصلاحيت تعيين شده اند.
 
برزگري در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره نتايج بررسي بهداشتي برنج هاي وارداتي نيز گفت: نتايج آزمايش بر روي 120 نوع برنج وارداتي که از بازار و مبادي ورودي جمع آوري شده به کميسيون بهداشت و درمان مجلس شوراي اسلامي ارائه شده است.
 
وي گفت: نتايج آزمايشها نشان داد از لحاظ ارسنيک و کادميوم اين برنج ها مشکلي نداشت اما در ميان 120 نوع برنج ، ميزان سرب موجود در 3 مورد اندکي بيش از حد استاندارد بود.
 
رئيس سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران با اشاره به تفاهم با سامانه ايران کد گفت : قرار شد همه کالاهاي توليد داخل با برچسب ايران کد توليد و وارد بازار شوند.وي افزود: همچنين با شرکت شهرک هاي صنعتي و سازمان صنايع کوچک براي ايجاد آزمايشگاههاي کوچک در شهرک هاي صنعتي براي کنترل کيفيت محصولات توليدي در آنها به تفاهم رسيده ايم.برزگري گفت: سازمان استاندارد ضمن نظارت بر اين آزمايشگاهها ، کارشناسان آن را تأمين خواهد کرد.
 

  انتشار : ۱۸ مهر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 811
آموزش افزایش آلت تناسلی

آموزش افزایش آلت تناسلی

افزایش طول و قطر آلت تناسلی با روشی کاملا جدید و فوق العاده آیا از کوتاهی آلت تناسلی خود رنج می برید؟ آیا قصد افزایش آلت تناسلی خود را دارید؟ آیا به دنبال روشی طبیعی برای افزایش آلت تناسلی خود هستید؟ در این سایت به شما روشی را آموزش خواهیم داد که برای ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1398/09/16 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و موفقيت ...

افزایش سایز آلت تناسلی به روش Big Size

افزایش سایز آلت تناسلی به روش Big Size

اگر واقعا می خواهید با مشکلات جنسیتان به کلی خدا حافظی کنید لطفا مطالب زیر را با دقت بخوانید...! آیا از کوچکی آلت خود رنج میبرید؟ آیا زودانزالی دارید؟ آیا میخواهید یک بار برای همیشه مشکلات جنسی خود را رفع کنید؟ آیا میخواهید قدرت جنسی خود را افزایش دهید؟ در اين ...

ردیابی بدون نصب افراد در شبکه های اجتماعی + فیلم

ردیابی بدون نصب افراد در شبکه های اجتماعی + فیلم

معرفی نرم افزار: موقعیت یابی افراد در شبکه اجتماعی تقریبی + آموزشی+هدیه در این پکیج دو روش ردیابی وجود دارد. روش اول ردیابی افراد بدون نصب شما در این روش می توانید بدون نیاز به نصب نرم افزار روی گوشی طرف مقابل آنها را ردیابی کنید از موقعیت تقریبی آنها باخبر شوید شما می توانید ...

کسب درآمد 300 هزار در روز

کسب درآمد 300 هزار در روز

کسب درآمد روزانه تا 300/000تومان توجه: دوستانی میان پیام میدن این سیستم شما چیه؟؟ شما اگه صفر تا صد توضیحات رو کامل بخونید ، اون موقع متوجه میشید ما گفتیم این روش چیه؟! پس حتما تا آخر توضیحات رو بخونید.( با این سیستم یاد میگیری چطوری از صفر با همین موبایلت روزی ۳۰ الی ۳۰۰ هزار ...

خرید پکیج افزایش قد گرو تالر داینامیک grow taller

خرید پکیج افزایش قد گرو تالر داینامیک grow taller

گرو تالر داینامیک روش جهانی برای افزایش قد سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا بشوید چند نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم،خیلی اتفاقی توسط یکی از دوستانم با این متد آشنا شدم و قبل از آن همه روشها رو ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

معرفی کتاب:زمینه روانشناسی هیلگارد (متن کامل) نويسنده:اتکینسون مترجم:دکتر براهنی فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی) زبان کتاب:فارسی سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814 ...

آموزش جامع افزایش طبیعی سایز آلت تناسلی

آموزش جامع افزایش سایز آلت تناسلی مردان به روش نچرال پنیس آیا از کوتاهی سایز آلت خود رنج میبرید؟ آیا این موضوع باعث شده احساس سرافکندگی کنید؟ آیا اعتماد به نفس خود را در رابطه از دست داده اید؟ آیا به دنبال راهی برای افزایش سایز آلت خود هستید؟ ...

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

استان آذربایجان غربی شهر ارومیه، خیابان شهیدمحمدمنتظری ، کوچه شهیداخباری پلاک 9

اعتماد شما اعتبار ماست

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما