فروشگاه فايل و محصولات ديجيتالي  ZTN

فروشگاه فايل و محصولات ديجيتالي ZTN

تبریک!دوست گرامی هم اکنون می توانید خریدی سریع،ارزان و مطمئن با پشتیبانی 24 ساعته و دائمی در ZTN انجام دهید.

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 875
  • بازدید دیروز : 3227
  • بازدید کل : 3244056

تصاوير مبتذل غربي روي البسه پيگرد قانوني دارد


تصاوير مبتذل غربي روي البسه پيگرد قانوني دارد

فارس:رئيس پليس امنيت اخلاقي نيروي انتظامي اظهار داشت: طبق قانون حك نوشته و تصاوير مبتذل غربي روي لباس ممنوع است.

سردار احمد روزبهاني درباره استفاده البسه با مارك و نوشته‌هاي مبتذل از سوي جوانان گفت: از زمان اجراي طرح ارتقاء امنيت اخلاقي – اجتماعي از سال 86 تاكنون با اين گونه لباس‌ها برخورد شده است.

وي افزود: طبق قانون، نمايش شعارهاي استكبار، نقاشي و نوشته‌هاي مبتذل روي البسه ممنوع است و با آن برخورد مي‌شود.

رئيس پليس امنيت اخلاقي ناجا با تاكيد بر اينكه پليس با اين نوع موارد به صورت ريشه‌اي برخورد مي‌كند، گفت: در اين زمينه جلسات متعددي با روساي اتحاديه و اصناف پوشاك گذاشتيم و آنها را در اين زمينه توجيه كرديم.

سردار روز بهاني افزود: تمام ابلاغيه هاي نيروي انتظامي در خصوص البسه غيرمجاز به تمامي وارد كنندگان، توليدكنندگان و فروشندگان اعلام شده، طبق اين ابلاغيه، واردكنندگان، توليدكنندگان و فروشندگان البسه حق ندارند البسه‌هايي كه داراي نوشته و تصاوير مبتذل و مستهجن است را وارد، توليد و يا به فروش برسانند.

وي گفت: روساي اتحاديه و اصناف پوشاك موافق برخورد پليس با متخلفان در اين حوزه هستند، تعامل بين اصناف پوشاك اعم از واردكنندگان، توليد كنندگان و فروشندگان پوشاك با پليس مثبت است و در راستاي اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي است.

رئيس پليس امنيت اخلاقي نيروي انتظامي گفت: برخي از توليدكنندگان پوشاك و توليد و توزيع البسه هاي حاوي نوشته و تصاوير مبتذل فعاليت زيرزميني دارند، توليدكنندگان مزبور در چارچوب قوانين اتحاديه‌ها و اصناف فعاليت نمي‌كنند و فعاليت آنان از ريشه غيرقانوني است و شهروندان در صورت مشاهده مي‌توانند موضوع را به پليس اطلاع دهند.

سردار روزبهاني اظهار داشت: زيور آلات منقش به علايم و آرم‌هاي گروه‌هاي مبتذل غربي از سوي برخي فروشندگان در حالي به فروش مي‌رود كه به جرأت مي‌گويم كه بيش از 60 الي 70 درصد فروشندگان نمي‌دانند كه اين علايم چه معنايي دارد.

وي تأكيد كرد: خيلي از فروشندگان لباس، اطلاعي از ترجمه فارسي جملاتي كه روي لباس ها وجود دارد ندارد.

سردار روزبهاني گفت: آگاه سازي فروشندگان و توليدكنندگان البسه با علايم مبتذل غربي يك نياز است و سازمان‌هاي ذيربط بايد از طريق اطلاع‌رساني، اعضاي اتحاديه‌ها و اصناف را با آرم و علايم گروه‌هاي مبتذل و شيطان پرستي آشنا كنند.

وي با اشاره به برخورد با توليدكنندگان زيرزميني در سال گذشته گفت: با فروشندگاني كه در چارچوب اصناف فعاليت مي كنند اما اين قوانين را رعايت نكردند، برخورد شده است.

سردار روزبهاني در ادامه افزود: در نمايشگاههاي برگزار شده تابلوها و بيلبوردهاي صحبت‌هاي مسوولان آمريكايي، اسرائيلي و كشورهاي غربي كه به آشكار در سخنراني‌هاي خود يكي از راه‌هاي شكست ايران را بحث پوشش و زنان مطرح كرده‌اند به نمايش گذاشته شده است.

رئيس پليس امنيت اخلاقي ناجا گفت: آنها معتقد هستند كه با وارد كردن البسه مبتذل مغاير با فرهنگ جامعه ايراني مي‌توانند زنان ايراني را از بحث حجاب دور كنند.

سردار روزبهاني تأكيد كرد: وقتي دشمن آشكارا اين موضوع را مطرح مي‌كند، برخي معتقد هستند كه بيرون آوردن مقداري مو و يا تنگ بودن مانتوهاي زنانه و مواردي اين چنيني چه كاري مي‌تواند انجام دهد در حاليكه بحث بدپوششي نيز در كشورهاي آمريكا، انگليس و كشورهاي اروپايي مطرح است.

رئيس پليس امنيت اخلاقي ناجا با اشاره به اينكه موضوع حجاب، عفت و پاكدامني زن در همه اديان، قوم‌ها و مذاهب و حتي قبل از ورود اسلام به ايران نيز مطرح بوده است، اظهارداشت: غرب بعد از رنسانس به اين نتيجه رسيده است كه بحث بدپوششي به خصوص براي زنان مي‌تواند چه معضلاتي به وجود بياورد.

وي با اشاره به موضوع "اندلس " (اسپانياي فعلي)گفت: دشمنان با حرمت شكني و در اختيار گذاشتن مشروب، غيرت را از جوانان اعراب مسلمان گرفتند، امروز نيز آنها قصد دارند از اين روش براي انحطاط جوان ايراني استفاده كنند.

رئيس پليس امنيت اخلاقي ناجا تاكيد كرد: دشمنان براي رسيدن به اهداف خود كه همانا رواج بدپوششي در كشور است، ميليون‌ها دلار هزينه مي‌كنند، تنها راه مقابله با حربه دشمنان، اقدامات فرهنگي مناسب و در چارچوب هنجارها و ارزش‌هاي اسلامي است كه مي‌تواند اقدامات دشمنان را خنثي كنند.

سردار روزبهاني افزود: متاسفانه عده‌اي آگاهانه و مغرضانه و عده‌اي ديگر نيز با بي‌تفاوتي نسبت به پوشش؛ هيچ توجهي به مسائل و فعاليت هاي فرهنگي ندارند كه طبيعتاً بايد در اين زمينه برخورد شود.

وي گفت:اقدامات فرهنگي، وظيفه پليس نيست، حوزه فرهنگ صاحب دارد و مسوولان اين حوزه بايد كار خود را در اين رابطه انجام دهند و تا زماني كه مسوولان فرهنگي وظيفه خطير خود را انجام ندهند، پليس اين مسئوليت را بر عهده مي‌گيرد.

رئيس پليس امنيت اخلاقي ناجا اظهار داشت: اقدامات فرهنگي پليس خلاف قانون نيست، احساس مسئوليت پليس در قبال ارزش‌ها، انقلاب و مردم و همچنين ميزان توقعات مردم از نيروي انتظامي؛ علت انجام اين گونه اقدامات است.

سردار روزبهاني گفت: بايد بتوانيم در چارچوب قانون با تهاجم فرهنگي يا ناتو فرهنگي مقابله و ارزش‌هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي را حفظ كنيم، گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در بين جامعه مهمترين ابزار مقابله با تبليغات و حربه‌هاي دشمنان است.

برخورد شديد و بدون اغماض پليس با گروه‌هاي شيطان پرستي

رئيس پليس امنيت اخلاقي ناجا با بيان اينكه گروه‌هاي شيطان پرستي كه از شاخه‌هاي گروه‌هاي مبتذل و مستهجن غربي محسوب مي‌شوند، افزود: اين گروه‌ها با آداب، رفتار، كردار، نوع پوشش يكي از فاسد‌ترين و مستهجن‌ترين گروه‌هاي موجود است كه نوك پيكان اين گروه‌ها، كشورهاي مسلمان را نشانه گرفته است.

وي گفت: ايران با توجه به استكبار ستيزي و طلايه‌دار بودن در مقابل با استكبار طبيعتاً در جبهه حمله كشورهاي غربي قرار دارد و حمله به ايران شديدتر از كشورهاي ديگر است.

سردار روزبهاني خاطرنشان كرد: با توجه به شناخت جوانان ايراني به اسلام و نيز آگاهي آنها به گروه‌هاي مبتذل غربي به ويژه شيطان پرستان، در حال حاضر اين گروه‌ها جايگاهي در ايران ندارند.

رئيس پليس امنيت اخلاقي نيروي انتظامي گفت: مسئولان آمريكايي براي ترويج گروه‌هاي مبتذل غربي به خصوص شيطان پرستي در كشورهاي اسلامي خصوصاً ايران ميليون‌ها دلار هزينه مي كنند، اگر براي جوان ايراني هيچ اقدام فرهنگي انجام نشود، نمي‌توانيم سد محكمي در برابر اين حملات بكشيم كه طبيعتاً دشمنان با استفاده از انواع ترفندها چه در داخل و خارج كشور تلاش مي‌كنند در اين درگيري برنده شوند.

سردار روزبهاني افزود: تعداد كمي از جوانان ايراني ناآگاهانه جذب گروه‌هاي شيطان پرستي شده اند، علت گرايش جوانان به اين گروه‌ها به چند دسته تقسيم مي شود.دسته اول، جواناني كه نمي دانند مدل آرايش صورت و مو، نوع لباس متعلق به چه گروه و كشوري است كه متاسفانه تعدادشان به نسبت گروه دوم زياد مي باشد.

رئيس پليس امنيت اخلاقي ناجا افزود: دسته دوم، تعداد كمي از جوانان هستند كه مدتي در كشورهاي غربي زندگي كرده‌اند و هنگام بازگشت اين سوغات سياه را به ايران آورده‌اند.

وي در ادامه گفت: از سوي ديگر، برخي نيز از طريق اينترنت و ورود به سايت‌هاي مبتذل غربي، اين گروه‌ها را به عنوان الگوي خود انتخاب كرده اند و مي‌دانند كه علايم و آرم‌ها متعلق به چه گروهي است كه تعداد اين افراد بسيار كم است.

سردار روزبهاني افزود: پليس با اشاعه‌دهندگان گروه‌هاي مبتذل غربي در كشور برخورد و اجازه نمي دهد افرادي سهواً و عمداً و صرفاً با قصد سودجويي به فرهنگ و ارزشهاي جامعه ايران خدشه وارد كنند.

رئيس پليس امنيت اخلاقي ناجا، آگاه سازي و فرهنگ سازي از طريق سازمان‌هاي فرهنگي مانند صداوسيما، آموزش و پرورش و غيره مورد تاكيد قرار داد و گفت: بايد به جوانان در مقاطع مختلف تحصيلي و دانشگاهي، علاوه بر آموزش اسلام ناب محمدي، آنها را با تمام نقايص شيطان پرستي آشنا كنيم تا از اين طريق بينش و تفكر جوان به مرحله‌اي برسد تا به تواند از بين دين اسلام و يا هرگروه مبتذل غربي يكي را انتخاب كند.

وي افزود: جوانان بايد با گروه‌هاي شيطان‌پرستي و اهداف و آرمان‌هاي آنها آشنا شوند، اين گروه‌ها به عنوان گلوله هاي كاتيوشا عمل مي‌كنند ، دشمنان قصد دارند از طريق گروه‌هاي مبتذل غربي خصوصاً شيطان‌پرستان جوانان ما را هدف گرفته تا به انحراف بكشاند.

سردار روزبهاني گفت: جوانان ايراني در مقابله با گروههاي مبتذل غربي خصوصاً گروههاي شيطان پرستي ايمن نيستند، سپر تقوا را مهم‌ترين عامل برخورد با گروه‌هاي مبتذل است، بايد سپر تقوي را در بين جوانان تقويت كنيم.

طرح امنيت اجتماعي در چارچوب قانون اجرا مي‌شود

رئيس پليس امنيت اخلاقي ناجا گفت: طرح امنيت اجتماعي در چارچوب قانون اجرا مي‌شود، اين طرح، خواسته به حق مردم و مسوولان از نيروي انتظامي است.

وي افزود: طرح ارتقاء امنيت اجتماعي، برخورد با اراذل و اوباش، مزاحمان خياباني، برخورد با آلودگي صوتي، معتادان تابلو ، برخورد با بدپوششي خانم‌ها و آقايان و ... را شامل مي شود.

سردار روزبهاني گفت: اين طرح فقط شامل حضور ماموران گشت و ارشاد نيست بلكه در اين طرح شاهد حضور گسترده نيروهاي پليس در مراكز تفريحي سطح كشور نيز هستيم.

رئيس پليس امنيت اخلاقي نيروي انتظامي تأكيد كرد: طرح ارتقاء امنيت اجتماعي به منظور امنيت و ايجاد احساس امنيت بر طبق قانون اجرا مي‌شود كه با توجه به استقبال گسترده مردم، طرح مزبور استمرار خواهد داشت

  انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 66
کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/01/27 بسم الله الرحمن الرحیم سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 اردیبهشت 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای ...

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

بلند قامت بودن یک امتیاز بزرگ برای شماست! سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا شوید چند تا نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم همانطور که تو اینستاگرام(khosh.andam@)نوشتم خیلی اتفاقی با این متد آشنا ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما باینری آپشن و فارکس رو آموزش میده که یک ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند یک شغل کارمندی داشته باشند به سختی درس می خوانند و عده ای دیگر که نتوانند درس بخوانند نیز راه های دیگری را انتخاب می کنند. ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی کم در ...

آموزش تله کینزی در دو روز

آموزش تله کینزی در دو روز

فقط در 2 روز...! با سلام. در این کتاب آموزش کامل تله کینزی را بصورت خیلی ساده و روان در اختیار شما قرار دادیم که هرکسی حتی در مبتدی ترین سطح میتواند تله کینزی را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرد. آموزش هایی که داده شده همراه با تصویر میباشند و باعث یاد گیری بهتر شما عزیزان ...

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

مجموعه سؤالات تستي كتاب تفسیر قرآن کریم (آیات برگزیده) (ويراست دوم، نشر معارف) مشتمل بر 600 سؤال. 2 جزوه و خلاصه درس (تفسیر قرآن کریم(آیات برگزیده) فایل pdfکتاب حجم فایل:20kb گردآورنده این فایل وب سایت نسیم بوک ...

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

نوع فایل:PDF زبان:فارسی حجم فایل:18KB در چند دهه اخیر با توجه به افزایش رشد آپارتمان سازی ، تعداد متقاضیان ساخت کابینت نیز افزایش پیدا کرد و با توجه به تغییر ماهیت کابینت ها از فلزی به MDF و تمایل به تغییر مکرر دکوراسیون آشپزخانه از سوی خانواده ها ، کابینت سازی نیز در میان مشاغل ...

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی و بدون نیاز به ارتقا توجه :مشکل امضا با کلید دیباگ دراین نسخه کاملا رفع شده و برنامه ها به بازار ارسال می شوند اگر به این مشکل برخوردید ما 10برابر پولتان را پس میدهیم. این نرم افزار بر روی اندروید قابل نصب میباشد 100% مورد تایید ...

افزایش سایز آلت تناسلی|مسائل جنسی

در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به اندازه 3cm الي 8cm 2-افزايش طول تا بيش از50%اندازه فعلي در حالت راست وسفت ...

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی وفیک را یک جادریافت کنیدهرکدام از این نرم افزار ها در اینترنت و کافه بازاربه قیمت خیلی بالایی بفروش میرسند. نکته: پورسانت بازاریابی این محصول 60% است نسخه ی 100%تست شده با توجه به فیلترینگ تلگرام 15 اردیبهشت ...

دانلود کتاب آموزش خوشنویسی با قلم و خودکار همراه

دانلود کتاب آموزش خوشنویسی با قلم و خودکار همراه

محتوای این مجموعه کامل آموزش خوشنویسی: 1- آموزش خوشنویسی با خودکار 2-سرمشق های خوشنویسی 3- آموزش خط تحریری 4-آداب خوش نویسی فايده اول خوشنويسی: كه روحي و دروني است ٬رويت خط زيبا موجب بهجت روحي و حظ معنوي مي شود و البته بهره معنوي خوشنويس مضاعف و مبتدا است و آثار و بركاتي ...

دانلود کتاب الگوهای شمعی ژاپنی استیو نیسون

دانلود کتاب الگوهای شمعی ژاپنی استیو نیسون

راهنمای معاصر از شیوه سرمایه گذاری کهن شرق دور آیا مایلید سیستمی در تحلیل تکنیکال را که عصاره قرن‌ها کار مداوم است بیاموزید؟ سیستمی که انعطاف‌پذیری آن به حدی است که می‌توان آنرا با سایر ابزارهای تحلیل تکنیکال آمیخت؟ سیستمی قدرتمند که استفاده از آن، لذت وافری را به ...

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

مادر احسان از دستش کلافه شده است. احسان ۱۰ سال دارد و در کلاس چهارم ابتدایی تحصیل می‌کند. او گاهی اوقات رفتارهای بد و پرخاشگرانه‌ای از خود نشان می‌دهد. احسان وقتی عصبانی می‌شود همه چیز را به هم می‌ریزد؛ از کوسن‌های مبل که به اطراف پرتاب می‌شود بگیرید تا کاغذ ...

استان آذربایجان غربی شهر ارومیه خیابان کاشانی کوچه ی شهید عباسی پلاک 28

اعتماد شما اعتبار ماست

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما