فروشگاه فايل و محصولات ديجيتالي  ZTN

فروشگاه فايل و محصولات ديجيتالي ZTN

تبریک!دوست گرامی هم اکنون می توانید خریدی سریع،ارزان و مطمئن با پشتیبانی 24 ساعته و دائمی در ZTN انجام دهید.

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 5271
  • بازدید دیروز : 5150
  • بازدید کل : 4009745

تصاوير مبتذل غربي روي البسه پيگرد قانوني دارد


تصاوير مبتذل غربي روي البسه پيگرد قانوني دارد

فارس:رئيس پليس امنيت اخلاقي نيروي انتظامي اظهار داشت: طبق قانون حك نوشته و تصاوير مبتذل غربي روي لباس ممنوع است.

سردار احمد روزبهاني درباره استفاده البسه با مارك و نوشته‌هاي مبتذل از سوي جوانان گفت: از زمان اجراي طرح ارتقاء امنيت اخلاقي – اجتماعي از سال 86 تاكنون با اين گونه لباس‌ها برخورد شده است.

وي افزود: طبق قانون، نمايش شعارهاي استكبار، نقاشي و نوشته‌هاي مبتذل روي البسه ممنوع است و با آن برخورد مي‌شود.

رئيس پليس امنيت اخلاقي ناجا با تاكيد بر اينكه پليس با اين نوع موارد به صورت ريشه‌اي برخورد مي‌كند، گفت: در اين زمينه جلسات متعددي با روساي اتحاديه و اصناف پوشاك گذاشتيم و آنها را در اين زمينه توجيه كرديم.

سردار روز بهاني افزود: تمام ابلاغيه هاي نيروي انتظامي در خصوص البسه غيرمجاز به تمامي وارد كنندگان، توليدكنندگان و فروشندگان اعلام شده، طبق اين ابلاغيه، واردكنندگان، توليدكنندگان و فروشندگان البسه حق ندارند البسه‌هايي كه داراي نوشته و تصاوير مبتذل و مستهجن است را وارد، توليد و يا به فروش برسانند.

وي گفت: روساي اتحاديه و اصناف پوشاك موافق برخورد پليس با متخلفان در اين حوزه هستند، تعامل بين اصناف پوشاك اعم از واردكنندگان، توليد كنندگان و فروشندگان پوشاك با پليس مثبت است و در راستاي اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي است.

رئيس پليس امنيت اخلاقي نيروي انتظامي گفت: برخي از توليدكنندگان پوشاك و توليد و توزيع البسه هاي حاوي نوشته و تصاوير مبتذل فعاليت زيرزميني دارند، توليدكنندگان مزبور در چارچوب قوانين اتحاديه‌ها و اصناف فعاليت نمي‌كنند و فعاليت آنان از ريشه غيرقانوني است و شهروندان در صورت مشاهده مي‌توانند موضوع را به پليس اطلاع دهند.

سردار روزبهاني اظهار داشت: زيور آلات منقش به علايم و آرم‌هاي گروه‌هاي مبتذل غربي از سوي برخي فروشندگان در حالي به فروش مي‌رود كه به جرأت مي‌گويم كه بيش از 60 الي 70 درصد فروشندگان نمي‌دانند كه اين علايم چه معنايي دارد.

وي تأكيد كرد: خيلي از فروشندگان لباس، اطلاعي از ترجمه فارسي جملاتي كه روي لباس ها وجود دارد ندارد.

سردار روزبهاني گفت: آگاه سازي فروشندگان و توليدكنندگان البسه با علايم مبتذل غربي يك نياز است و سازمان‌هاي ذيربط بايد از طريق اطلاع‌رساني، اعضاي اتحاديه‌ها و اصناف را با آرم و علايم گروه‌هاي مبتذل و شيطان پرستي آشنا كنند.

وي با اشاره به برخورد با توليدكنندگان زيرزميني در سال گذشته گفت: با فروشندگاني كه در چارچوب اصناف فعاليت مي كنند اما اين قوانين را رعايت نكردند، برخورد شده است.

سردار روزبهاني در ادامه افزود: در نمايشگاههاي برگزار شده تابلوها و بيلبوردهاي صحبت‌هاي مسوولان آمريكايي، اسرائيلي و كشورهاي غربي كه به آشكار در سخنراني‌هاي خود يكي از راه‌هاي شكست ايران را بحث پوشش و زنان مطرح كرده‌اند به نمايش گذاشته شده است.

رئيس پليس امنيت اخلاقي ناجا گفت: آنها معتقد هستند كه با وارد كردن البسه مبتذل مغاير با فرهنگ جامعه ايراني مي‌توانند زنان ايراني را از بحث حجاب دور كنند.

سردار روزبهاني تأكيد كرد: وقتي دشمن آشكارا اين موضوع را مطرح مي‌كند، برخي معتقد هستند كه بيرون آوردن مقداري مو و يا تنگ بودن مانتوهاي زنانه و مواردي اين چنيني چه كاري مي‌تواند انجام دهد در حاليكه بحث بدپوششي نيز در كشورهاي آمريكا، انگليس و كشورهاي اروپايي مطرح است.

رئيس پليس امنيت اخلاقي ناجا با اشاره به اينكه موضوع حجاب، عفت و پاكدامني زن در همه اديان، قوم‌ها و مذاهب و حتي قبل از ورود اسلام به ايران نيز مطرح بوده است، اظهارداشت: غرب بعد از رنسانس به اين نتيجه رسيده است كه بحث بدپوششي به خصوص براي زنان مي‌تواند چه معضلاتي به وجود بياورد.

وي با اشاره به موضوع "اندلس " (اسپانياي فعلي)گفت: دشمنان با حرمت شكني و در اختيار گذاشتن مشروب، غيرت را از جوانان اعراب مسلمان گرفتند، امروز نيز آنها قصد دارند از اين روش براي انحطاط جوان ايراني استفاده كنند.

رئيس پليس امنيت اخلاقي ناجا تاكيد كرد: دشمنان براي رسيدن به اهداف خود كه همانا رواج بدپوششي در كشور است، ميليون‌ها دلار هزينه مي‌كنند، تنها راه مقابله با حربه دشمنان، اقدامات فرهنگي مناسب و در چارچوب هنجارها و ارزش‌هاي اسلامي است كه مي‌تواند اقدامات دشمنان را خنثي كنند.

سردار روزبهاني افزود: متاسفانه عده‌اي آگاهانه و مغرضانه و عده‌اي ديگر نيز با بي‌تفاوتي نسبت به پوشش؛ هيچ توجهي به مسائل و فعاليت هاي فرهنگي ندارند كه طبيعتاً بايد در اين زمينه برخورد شود.

وي گفت:اقدامات فرهنگي، وظيفه پليس نيست، حوزه فرهنگ صاحب دارد و مسوولان اين حوزه بايد كار خود را در اين رابطه انجام دهند و تا زماني كه مسوولان فرهنگي وظيفه خطير خود را انجام ندهند، پليس اين مسئوليت را بر عهده مي‌گيرد.

رئيس پليس امنيت اخلاقي ناجا اظهار داشت: اقدامات فرهنگي پليس خلاف قانون نيست، احساس مسئوليت پليس در قبال ارزش‌ها، انقلاب و مردم و همچنين ميزان توقعات مردم از نيروي انتظامي؛ علت انجام اين گونه اقدامات است.

سردار روزبهاني گفت: بايد بتوانيم در چارچوب قانون با تهاجم فرهنگي يا ناتو فرهنگي مقابله و ارزش‌هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي را حفظ كنيم، گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در بين جامعه مهمترين ابزار مقابله با تبليغات و حربه‌هاي دشمنان است.

برخورد شديد و بدون اغماض پليس با گروه‌هاي شيطان پرستي

رئيس پليس امنيت اخلاقي ناجا با بيان اينكه گروه‌هاي شيطان پرستي كه از شاخه‌هاي گروه‌هاي مبتذل و مستهجن غربي محسوب مي‌شوند، افزود: اين گروه‌ها با آداب، رفتار، كردار، نوع پوشش يكي از فاسد‌ترين و مستهجن‌ترين گروه‌هاي موجود است كه نوك پيكان اين گروه‌ها، كشورهاي مسلمان را نشانه گرفته است.

وي گفت: ايران با توجه به استكبار ستيزي و طلايه‌دار بودن در مقابل با استكبار طبيعتاً در جبهه حمله كشورهاي غربي قرار دارد و حمله به ايران شديدتر از كشورهاي ديگر است.

سردار روزبهاني خاطرنشان كرد: با توجه به شناخت جوانان ايراني به اسلام و نيز آگاهي آنها به گروه‌هاي مبتذل غربي به ويژه شيطان پرستان، در حال حاضر اين گروه‌ها جايگاهي در ايران ندارند.

رئيس پليس امنيت اخلاقي نيروي انتظامي گفت: مسئولان آمريكايي براي ترويج گروه‌هاي مبتذل غربي به خصوص شيطان پرستي در كشورهاي اسلامي خصوصاً ايران ميليون‌ها دلار هزينه مي كنند، اگر براي جوان ايراني هيچ اقدام فرهنگي انجام نشود، نمي‌توانيم سد محكمي در برابر اين حملات بكشيم كه طبيعتاً دشمنان با استفاده از انواع ترفندها چه در داخل و خارج كشور تلاش مي‌كنند در اين درگيري برنده شوند.

سردار روزبهاني افزود: تعداد كمي از جوانان ايراني ناآگاهانه جذب گروه‌هاي شيطان پرستي شده اند، علت گرايش جوانان به اين گروه‌ها به چند دسته تقسيم مي شود.دسته اول، جواناني كه نمي دانند مدل آرايش صورت و مو، نوع لباس متعلق به چه گروه و كشوري است كه متاسفانه تعدادشان به نسبت گروه دوم زياد مي باشد.

رئيس پليس امنيت اخلاقي ناجا افزود: دسته دوم، تعداد كمي از جوانان هستند كه مدتي در كشورهاي غربي زندگي كرده‌اند و هنگام بازگشت اين سوغات سياه را به ايران آورده‌اند.

وي در ادامه گفت: از سوي ديگر، برخي نيز از طريق اينترنت و ورود به سايت‌هاي مبتذل غربي، اين گروه‌ها را به عنوان الگوي خود انتخاب كرده اند و مي‌دانند كه علايم و آرم‌ها متعلق به چه گروهي است كه تعداد اين افراد بسيار كم است.

سردار روزبهاني افزود: پليس با اشاعه‌دهندگان گروه‌هاي مبتذل غربي در كشور برخورد و اجازه نمي دهد افرادي سهواً و عمداً و صرفاً با قصد سودجويي به فرهنگ و ارزشهاي جامعه ايران خدشه وارد كنند.

رئيس پليس امنيت اخلاقي ناجا، آگاه سازي و فرهنگ سازي از طريق سازمان‌هاي فرهنگي مانند صداوسيما، آموزش و پرورش و غيره مورد تاكيد قرار داد و گفت: بايد به جوانان در مقاطع مختلف تحصيلي و دانشگاهي، علاوه بر آموزش اسلام ناب محمدي، آنها را با تمام نقايص شيطان پرستي آشنا كنيم تا از اين طريق بينش و تفكر جوان به مرحله‌اي برسد تا به تواند از بين دين اسلام و يا هرگروه مبتذل غربي يكي را انتخاب كند.

وي افزود: جوانان بايد با گروه‌هاي شيطان‌پرستي و اهداف و آرمان‌هاي آنها آشنا شوند، اين گروه‌ها به عنوان گلوله هاي كاتيوشا عمل مي‌كنند ، دشمنان قصد دارند از طريق گروه‌هاي مبتذل غربي خصوصاً شيطان‌پرستان جوانان ما را هدف گرفته تا به انحراف بكشاند.

سردار روزبهاني گفت: جوانان ايراني در مقابله با گروههاي مبتذل غربي خصوصاً گروههاي شيطان پرستي ايمن نيستند، سپر تقوا را مهم‌ترين عامل برخورد با گروه‌هاي مبتذل است، بايد سپر تقوي را در بين جوانان تقويت كنيم.

طرح امنيت اجتماعي در چارچوب قانون اجرا مي‌شود

رئيس پليس امنيت اخلاقي ناجا گفت: طرح امنيت اجتماعي در چارچوب قانون اجرا مي‌شود، اين طرح، خواسته به حق مردم و مسوولان از نيروي انتظامي است.

وي افزود: طرح ارتقاء امنيت اجتماعي، برخورد با اراذل و اوباش، مزاحمان خياباني، برخورد با آلودگي صوتي، معتادان تابلو ، برخورد با بدپوششي خانم‌ها و آقايان و ... را شامل مي شود.

سردار روزبهاني گفت: اين طرح فقط شامل حضور ماموران گشت و ارشاد نيست بلكه در اين طرح شاهد حضور گسترده نيروهاي پليس در مراكز تفريحي سطح كشور نيز هستيم.

رئيس پليس امنيت اخلاقي نيروي انتظامي تأكيد كرد: طرح ارتقاء امنيت اجتماعي به منظور امنيت و ايجاد احساس امنيت بر طبق قانون اجرا مي‌شود كه با توجه به استقبال گسترده مردم، طرح مزبور استمرار خواهد داشت

  انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 109
افزایش طول و قطر آلت تناسلی به روش ناچرال هیربال

افزایش طول و قطر آلت تناسلی به روش ناچرال هیربال

افزایش طول و قطر آلت تناسلی به روش ناچرال هیربال افزایش طول و قطر آلت تناسلی به روش ناچرال هیربال در مدت کمتر از یک ماه و حل مشکلات جنسی مردان با روش های کاملا طبیعی و خانگی آیا می خواهید مشکلات جنسی شما برطرف شود و لذت بیشتری را تجربه نمایید؟آیا حبس منی دارید یا منی شما با ...

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

کاملترین پکیج برنامه های ردیابی و کنترل گوشی همسر و فرزند + آموزش برنامه های پکیج: آموزش ردیابی گوشی سرقت شده بدون نصب برنامه برنامه اندروید ردیابی با ارسال پیامک و بدون نیاز به فعال بودن GPS برنامه اندروید کنترل کامل گوشی و دریافت پیامک ها و تماس ها و ...

آموزش افزايش الت تناسلي به روش پيترتاك

آموزش افزايش الت تناسلي به روش پيترتاك

آموزش افزايش طول و حجم الت تناسلي در سه هفته اگر واقعا می خواهید با مشکلات جنسیتان به کلی خدا حافظی کنید لطفا مطالب زیر را با دقت بخوانید...! در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي ...

استراتژی باینری آپشن (الیمپ ترید)98 درصد تضمینی

استراتژی باینری آپشن (الیمپ ترید)98 درصد تضمینی

استراتژی باینری آپشن 98 درصد تضمینی آموزش بصورت تصویری بوده و از تمامی مراحل ابتدایی تا انتهایی استراتژی با استفاده ازویدئو توضیحات کامل داده شده است سر بخشهای مطالب در پکیج آموزشی ما 1.آموزش کامل نحوه ی ثبت نام در سایت و افتتاح ...

دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه

دانلود رایگان کتاب سقوط یک بهشت pdf ترجمه

معرفی کتاب:(سقوط یک بهشت)(واپسین روزهای سلطنت پهلوی)The Fall of Heavenنسخه فارسی کتاب The Fall of Heaven -سقوط یک بهشت-، کتابی است که نوشته یک تاریخ شناس برجسته آمریکایی Andrew Scott Cooper می باشد و مدتی قبل در ایالات متحده آمریکا منتشر شد.(سقوط یک بهشت)در این کتاب خواندنی، مؤلف برای نخستین بار در ...

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

بلند قامت بودن یک امتیاز بزرگ برای شماست! سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا شوید چند تا نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم،خیلی اتفاقی با این متد آشنا شدم و قبل از آن همه روشها رو برای افزایش ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه آپدیت آذرماه 97 نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما کلا یک چیز دیگه رو ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/05/26 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و موفقيت ...

استان آذربایجان غربی شهر ارومیه، خیابان شهیدمحمدمنتظری ، کوچه شهیداخباری پلاک 9

اعتماد شما اعتبار ماست

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما