تبریک!دوست گرامی هم اکنون می توانید خریدی سریع،ارزان و مطمئن با پشتیبانی 24 ساعته و دائمی در ZTN انجام دهید.

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 229
  • بازدید دیروز : 2593
  • بازدید کل : 9581388

دانلود كاربرد بيوانفورماتيك در مطالعات ايمني شناسي


دانلود كاربرد بيوانفورماتيك در مطالعات ايمني شناسي

كاربرد بيوانفورماتيك در مطالعات ايمني شناسي

چكيده
سيستم ايمني انسان شامل انواع متنوعي از سلولها و مولكولها ميباشد كه در ارتباط تنگاتنگ با ساير سيستمهاي بدن مي باشند. مقادير افزاينده دادههاي توليد شده در دوره پساژنوميك بررسي اين سيستم را پيچيدهتر گردانده است. بنابراين نياز به استفاده از رويكردهاي محاسباتي و كامپيوتري جهت پردازش و تفسير دادهها محسوستر ميباشد. ايمونوانفورماتيك به عنوان زيرمجموعه - اي از بيوانفورماتيك رويكردي جديد با ابزارها و پايگاههاي اطلاعاتي مختلف مي باشد كه بررسي دادههاي ايمونولوژيك حاصل از تحقيقات آزمايشگاهي را تسهيل ميگرداند. ايمونوانفورماتيك مي تواند محققين را در طراحي فرضيات جديد ياري نموده و ديد لازم براي انتخاب آزمايشات را فراهم آورد. با در نظر داشتن اين ويژگيها ميتوان ايمونوانفورماتيك را حوزة جديدي دانست كه پيشرفت تحقيقات ايمني شناسي را ميسر مي گرداند. در اين مطالعه به بحث در مورد انواع مختلف ابزارها و پايگاههاي اطلاعاتي پرداخته شده كه در ارتباط با حوزه ايمونوانفورماتيك ميباشند و همچنين ديدگاههايي در مورد كاربردها و افقهاي آينده اين حوزه ارائه داده شده است.


از مدتها پيش مشخص شده بود كه روشهاي محاسباتي، توان تسريع در تحقيقات زيستشناسي و به ويژه ايمني- شناسي را دارند. اما پيشرفتهاي اخير در فناوريهاي ژنوميكس و پروتئوميكس، شرايط را به طور بنيادي متحول كرده است. توالي يابي ژنوم انسان و بسياري از موجودات زنده ديگر، حجم وسيعي از اطلاعات مرتبط با تحقيقات ايمني شناسي را فراهم كرده است. در عين حال حجم وسيعي از داده ها در حوزههاي مختلف و به ويژه در مباحث علمي ارائه شده است كه در منابع اختصاصي(immunomics) ذخيرهسازي شده و حوزه ايميونوميكس نيز در برگيرنده اين مطالعات و داده ها مي باشد.واژه ايميونوم به همه ژنها وپروتئينهايي اطلاق ميشود كه در پاسخهاي ايمني شركت ميكنند ولي اين واژه شامل ژنها و پروتئينهايي كه در سلولهاي غير ايمني بيان ميشوند،بیان نمی باشد.در تعريفي ديگر همه واكنشهاي ايمني كه ناشي از برهمكنشهاي بين ميزبان و آنتيژنها است، به عنوان برهمكنشهاي ايميونوم شناخته شده و مطالعه اين برهمكنشها و اجزا شركت كننده در آن ايميونوميكس گويند

ادامه در فایل......

*****************

بزرگترين سايت محصولات دانلودي با پايينترين قيمت

و بالاترين كيفيت و تضمين محصولات و پشتيباني 24 ساعت

------------

در صورت درخواست فایل و یا پشتیبانی از این طریق با ما در ارتباط باشید :

ایمیل:

info@fiket.ir

 

ketab4u313@gmail.com

تلگرام و واتس آپ:

09142113398

09057811774

پیشاپیش از خرید و اعتماد شما سپاسگذاریم.


مبلغ واقعی 38,520 تومان    50% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 19,260 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

استان آذربایجان غربی شهر ارومیه، خیابان شهیدمحمدمنتظری ، کوچه شهیداخباری پلاک 9

اعتماد شما اعتبار ماست

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما