آمار بازدید

  • بازدید امروز : 2076
  • بازدید دیروز : 3741
  • بازدید کل : 947828

پیوند ها

تحقیق در مورد HIV


تحقیق در مورد HIV

لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب*

 

فهرست مطالب

 

HIV

افسردگی بيماری شایع روان

روشهای مواجهه با افسردگی

هوس عشق آزاد

خودکشی بيماری شايع ، در جامعه

همجنس گرايی واقعيتی تلخ امّا حاضر در جامعه

مسائل جنسی

اايدز يا ويروس "اچ ای وی"(HIV) بيماری است که باعث تخريب سيستم دفاعی بدن انسان می شود. اين ويروس بطرق مختلف همانند داشتن روابط جنسی با فرد یا افراد مسلول به اين بيماری، استفاده از سرنگ و فراورده های خونی آلوده، دريافت و انتقال خون آلوده و همچنين از طريق مادر آلوده به اين ويروس درهنگام تولد نوزاد می باشد

1 در افراد مورد مطالعه آگاهي از بيماري ايدز HIV حدود 5/48 % بوده كه بسيار كم است و در جوانان و نوجوانان اطلاع و آگاهي كمتر از اين حد مي باشد.

2 مهم ترين عامل آن نداشتن آگاهي كافي در اين زمينه مي باشد .

3 تا فروردين ماه سال 1381 در ايران 3680 مورد آلوده به ايدز گزارش شده و از اين تعداد 364 مورد فوت كرده اند با توجه بـه 18 ميليون دانش آموز و نيروي جنسي قوي و افسار گسيخته آن ها و بـا دانش و آگاهي پايين از راه هاي پيشگيري و عدم دانش و اطلاع رساني در كتب درسي ، احساس مي كنم جوانان در مسير سِيلي خشمگين اردو زده اند .

4 روزي در ايران آبـله ، حصبـه ، ديفتـري ، وبــا و بـه صورت اپيـدمي در مي آمد و قتل عام مي كرد (از پدربزرگ ها و مادربزرگ ها بپرسيد) ؛ بـا لطف خدا و مطالعات و زحمات دانشمنـدان راه هـاي پيشگيري بيمـاري هاي فوق يكي يكي شنـاخته شده اند و بشر امروز بيش از 90 % از اين بيماري ها را مي تواند درمان كند و اكنون ايدز بيماري هنوز راه درماني بـراي آن كشف نشده جاي آن ها را گرفته است .

5 - بايد براي مبارزه بـا اين بيماري خيلي جدي و پـررنگ و قوي و بدون خجالت و رو دربـايستي بـا بياني شفاف راه هاي پيشگيري از اين بيماري خانمان سوز را جدي تر و مصمم تر از بيماري هاي ديگر بـه جوانان و نوجوانان آموخت . زيرا ، نيروي قوي جنسي چنان است كه بـا اينكه فرد خود ميداند كنترلش را از دست داده و بعـد بـار ندامت را بـه دوش خواهد كشيد ، باز هم به سمت آن جذب مي شود . لـذا ، اوليا و به خصوص معلمان ما بـايد شفاف و جدي جوانان را آگاه كنند . البته ، ما در جامعه اخلاقي و سنـّتيمان مشكلي داريم كـه بـايد فداكارانـه بـا آن مبـارزه كــرد ؛ مثـلا : تشريح چشم ، گوش ، قلب ، كليه و ... اشكالي ندارد و بلكـه بسيـار پسنديده هم هست و تدريس آن توسط دبير مرد براي پسر يا دختر و يا تدريس آن توسط دبير زن بـراي پسر يـا دختر نـه خجالتي دارد و نـه عيب ، نـه مزمت شده و نـه خنده دار است . بلكه هـر سوال ريز و درشتي هـم داشتـه باشنـد ، مي پرسنـد و موضوع كاملاً روشن مي شود . امـّا در مـورد دستگاه تنــاسلي ( دستگـاه توليد مثل ) بـه طـور سنّتي موانـع زيادي وجود دارد كه علي النهايـه نگفتن و در جهـل ماندن و از نـاآگـاهي مـــردن را بهتـــر از بدآموزي و بي ادبي گفتـــن مي دانند !!!

 


مبلغ واقعی 4,200 تومان    21% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 3,318 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

https://www.telegram.me/shiftyourlife
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما