تبریک!دوست گرامی هم اکنون می توانید خریدی سریع،ارزان و مطمئن با پشتیبانی 24 ساعته و دائمی در ZTN انجام دهید.

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 201
  • بازدید دیروز : 2155
  • بازدید کل : 9899256

10 راز بالا بردن نفوذ کلامتان در دیگران


10 راز بالا بردن نفوذ کلامتان در دیگران

نفوذ کلام یعنی قدرتی که دیگران را با حرف زدن کنترل کنید.
کاری کنید که کلامتان برای دیگران ارزش بالایی داشته باشد تا آنرا بپذیرند و اجرا کنند.

تا به حال آرزو داشتید آنقدر کلام و سخنتان نفوذ داشت که هرچیزی به دیگران میگفتید آنرا قبول یا انجام میدادند؟ آرزوی شما برآورده شد. شما میتوانید به چنین قدرت و نفوذ کلامی برسید البته لازمه ی آن تمرین زیاد، شور و اشتیاق بالا است که باید قبل از شروع داشته باشید.

در زندگی ما افرادی هستند که ناخودآگاه اطاعت پذیرند. آنها نیاز دارند کسی باشه که بهشون دستور بده. ازین طریق آنها دیگر نیاز به فکر کردن ندارند… اما این دسته از افراد کم هستند پس امیدتان را بر روی پیدا کردن آنها نگذارید.
دسته دیگری هستند که بشدت مستقلند. دوست ندارند عضو اجتماعی بشند که یک رئیس دارند. همیشه در هر کاری یک اتاق مستقل برای خود دارند و به شدت این افراد توانمند هستند و آن هم به خاطر استقلال طلبی آنهاست که باعث شده مجبور شوند آنقدر مهارت هایشان را تقویت کنند تا به کسی محتاج نشوند. مشکل این افراد هستند که باید راهی به قلب آنها پیدا کنید تا بتوانید اداره شان کنید.

اما راه نفوذ بر دلها چیست؟ چطور میتوانیم با کلاممان آنقدر در برابر دیگران محبوب باشیم که هر سخنی بر زبان می آوریم دوست داشته باشند؟ چه راهکاری میتوانیم اتخاذ کنیم که با انجام آن دیگران زودتر به ما اعتماد کنند و حرفمان را قبول کنند؟

خلاصه تمام راه و روش های افزایش قدرت و نفوذ کلام که افراد با نفوذ بلدند اما نمیخواهند به شما بگویند :

 

1.زمان زیادی را صرف گوش دادن کنید :
چرا این راز شماره 1 است؟ چون اهمیت فوق العاده زیادی دارد.

شما باید به صحبت های مردم گوش کنید، حتی اگر بدانید که قرار است چه چیزی بگویند. اگر برای آنها کاری نمیتوانید بکنید حداقل به صحبت هایشان گوش کنید. مردم نیاز دارند شنیده شوند، نیاز آنها به شنیده شدن بیشتر است از حل مسئالشان. شما باید از امروز به حرف دیگران گوش کنید. کاملا به حرف هایشان گوش کنید. آنها نمیخواهند شما نصیحتشان کنید پس زیاد بدنبال بالا بردن دانشتان در خصوص علایق مردم نباشید هنگام صحبت کردن.

 

دی کارنگی 3

 

2.سوالات زیادی بپرسید :
نه صرفا به خاطر اینکه مردم میخواهند شنیده شوند.

پرسیدن سوال میتواند باعث شود تا دقیقا پی ببرید مردم چه میخواهند. اکثر اوقات چیزی که میخواهند با چیزی که میگویند فرق میکند پس این هنر شماست که بفهمید مردم چی میخواهند.
شما اگر بفهمید مردم چه چیزی واقعا میخواهند، آنگاه میتوانید دقیقا بفهمید چه پیشنهادی برای شما دارند.
اگر به افراد با نفوذ در هر کجا که باشند دقت کنید، آنها یا زیاد صحبت نمیکنند یا در حال پرسیدن سوال هستند.

 

3.یک ارتباط انسان-انسان بسازید :
“مردم” هم مانند شما انسان اند. آنها هم یک سری مشکلات در زندگیشان دارند یک سری مشغولیت ها، تفریحات و … شما برای اینکه نشان دهید آنها را به دید ابزار و وسیله نگاه نمیکنید باید برای مشکلاتشان احساس همدردی کنید. اگر میخواهید هرچیزی به هرکسی گفتید بدون چون و چرا اجرا کند فقط کافیه یک بار بهشون زنگ بزنید و فقط حالشون رو بپرسید. آخرین مشکلی که داشتند را ازشون جویا شوید آیا حل کردند و نکته آخر اینکه یک مشکل کوچکی که میتوانید برای آنها حل کنید.

شما با این کاری محبتی در دلشان قرار میدید که تا آخر عمرشان احساس میکنند به شما مدیونند

 

 

4.سپرتان را بیندازید :
شاید برایتان سخت باشد تا بخواهید زندگی خصوصیتان را با دیگران به اشتراک بگذارید تا آنها احساس کنند شما چیزی برای پنهان کردن ندارید ،درست است. زندگی خصوصی شما، خصوصی است و فقط برای شماست.

شما نباید آنرا با کسی در میان بگذارید.
اما در زندگی بعضی چیزهایی که شما خودتان میدانید فعلا خصوصی است و در آینده عمومی خواهد شد را به کسی که میخواهید او را افسون کنید بگید. (خلاصه کتاب پرفروشِ “افسونگری – هنر نفوذ در ذهن ها و دل ها” را هنوز دانلود نکردید؟ از اینجا دانلود کنید)
این کار شما برابر هزاران هزار جایزه نقدی است که به دیگران میدهید. شما با این کار جایگاهی به آنها میدهید که احساس میکنند چقدر مهم هستند که شما چنین رازی را بهشون گفتید و برای حفظ این احساس همیشه سعی میکنند حرف شما را قبول کنند تا آنرا از دست ندهند.

 

5.هیچ فرصتی را برای تشکر از دست ندهید :
همین الان فکر کنید آخرین بار چه کسی به شما کمکی کرده یا لطفی در حق شما انجام داده؟

فردا بروید جداگانه و در خلوت از او تشکر کنید.
این کار باعث میشود مردم احساس کنند کار بزرگی انجام داده اند. آنها احساس میکنند شما قدر آنها را میدانید پس همیشه به شما وفادار میمانند.

 

6.براشون دست بزنید :
یکی از قدرتمند ترین ابزار ها تشویق و دست زدن است.

کسی که پیشرفتی کرده، کاری نسبتا خوب انجام داده یا در حق شما لطفی کرده برایش دست بزنید. مردم عاشق آن هستند. زیرا از بچگی در تلوزیون و سخنرانی ها دیده اند که برای افراد مهم دست میزنند و این عمل در ناخودآگاهشان باقی مانده و شما باید کاری را بکنید که احساس خوبی بهشون دست بده.
اگر میخواهید این کار تاثیر 10 برابر داشته باشد در جمع او را تشویق کنید و برایش دست بزنید.

 

7.عذر خواهی کنید، اگر اشتباه کردید :
چه کسانی اشتباه خود را قبول نمیکنند؟ افرادی با عزت نفس پایین.

آیا شما از کسی که عزت نفسش اینقدر پایین است حرف شنوی میکنید؟ طبیعتا خیر.
شما باید در هر فرصتی که اشتباه کردید از دیگران عذرخواهی کنید،با این کار بهشون نشان دهید از عزت نفس بالایی برخوردارید و شخص قابل تکیه ای هستید. شما به خودتان را باور دارید پس هرکس دیگری که با شما باشد باورش میکنید پس همه سعی میکنند از شما حرف شنوی داشته باشند تا در جرگه شما باقی بمانند.

 

چارلز شواب 2

 

8.به مردم چیزی را بدهید که میخواهند :
اگر به دیگران کمک کنید به چیزی که میخواهند دست پیدا کنند. برای همیشه مدیون شما خواهند ماند.

مردم دوست ندارند مدیون کسی بمانند و هروقت اورا میبینند شرمنده شوند برای همین همیشه لطف او را جبران میکنند.
اگر شما به دیگران کمک کنید ،یا چیزی را به آنها بدهید که میخواهند شک نکنید که آنها برای کمک به شما هیچ فرصتی را از دست نمیدهند.

 

9.اجازه ندهید دیگران شرمنده شوند :
اگر دیگران در برابر شما شرمنده شوند نهایت سعیشان را میکنند تا با شما ارتباطی نداشته باشند و این چیزی نیست که بدنبالش هستیم.

اگر فکر میکنید شخصی که از شما درخواست کار کرده برای آن کار مناسب نیست، چیکار میکنید؟ درخواست او را جواب میدهید، او را سر کار میذارید و با بازخوردی که از عملکرد ضعیفش داشته او را شرمنده میکنید؟ معلومه نه ! در عوض شما میگید “کاش زودتر میگفتی …قولش رو به کس دیگری دادم”

 

10.تلفن کنید :
آیا این اواخر به ندرت به کسی تلفن میزنید؟ در عوض از شبکه های اجتماعی، اس ام اس و ایمیل استفاده میکنید؟

اگر اینچنین است دارید یک ارتباطی را از دست میدهید.
تلفن و رابطه رو در رو در چند جا به شدت اهمیت دارند و هیچ چیز دیگری نمیتواند جای آنرا بگیرد : 1.در رساندن خبر های بد و 2. رساند خبر ترفیع یا پیشرفت های شغلی
شما هنگامی که به دیگران تلفن میکنید به آنها نشان میدهید که آنقدر برایشان اهمیت قائل هستید که کارهایتان را زمین گذاشتید و گوشی تلفن را برای حرف زدن با او برداشتید. این یک راه قدرتمند برای ارتباط با افراد و تحت تاثیر قرار دادن آنهاست.

اگر دقت کنید. تمام رازهایی که گفته شد همان هایی هستند که ما دوست داریم دیگران در برابرمان آنطور باشند. نتیجه ای که میتوان گرفت این است که افراد با نفوذ شناخت زیادی از خود دارند که میتواند نیاز و حس مهم بودنشان را درک کنند و از آن طریق به احساسات دیگران اهمیت دهند.

  انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۵               تعداد بازدید : 1850
کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1398/09/16 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ٧٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و موفقيت ...

ردیابی بدون نصب افراد در شبکه های اجتماعی + فیلم

ردیابی بدون نصب افراد در شبکه های اجتماعی + فیلم

معرفی نرم افزار: موقعیت یابی افراد در شبکه اجتماعی تقریبی + آموزشی+هدیه در این پکیج دو روش ردیابی وجود دارد. روش اول ردیابی افراد بدون نصب شما در این روش می توانید بدون نیاز به نصب نرم افزار روی گوشی طرف مقابل آنها را ردیابی کنید از موقعیت تقریبی آنها باخبر شوید شما می توانید ...

کسب درآمد 300 هزار در روز

کسب درآمد 300 هزار در روز

کسب درآمد روزانه تا 300/000تومان توجه: دوستانی میان پیام میدن این سیستم شما چیه؟؟ شما اگه صفر تا صد توضیحات رو کامل بخونید ، اون موقع متوجه میشید ما گفتیم این روش چیه؟! پس حتما تا آخر توضیحات رو بخونید.( با این سیستم یاد میگیری چطوری از صفر با همین موبایلت روزی ۳۰ الی ۳۰۰ هزار ...

خرید پکیج افزایش قد گرو تالر داینامیک grow taller

خرید پکیج افزایش قد گرو تالر داینامیک grow taller

گرو تالر داینامیک روش جهانی برای افزایش قد سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا بشوید چند نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم،خیلی اتفاقی توسط یکی از دوستانم با این متد آشنا شدم و قبل از آن همه روشها رو ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

معرفی کتاب:زمینه روانشناسی هیلگارد (متن کامل) نويسنده:اتکینسون مترجم:دکتر براهنی فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی) زبان کتاب:فارسی سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814 ...

کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جفری

کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جفری

نام کتاب: کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جفری یانگ و ژانت کلوسکو حجم: 999 مگابایت تعداد فایل: 2 پکیج با 70 فایل صوتی + کتاب پی دی اف مدت کتاب: 14 ساعت و 33 دقیقه + 22 ساعت و 24 دقیقه نویسنده گان: جفری یانگ و ژانت کلوسک ترجمه: دکتر حمید ...

مجموعه ی آموزش تعمیر لامپ کم مصرف (از مبتدی تا

مجموعه ی آموزش تعمیر لامپ کم مصرف (از مبتدی تا

کتاب آموزش تعمیر لامپ کم مصرف همانطور كه مي دانيد لامپ هاي كم مصرف بعد از مدتي ديگر روشن نمي شوند و نياز به تعمير دارند در بيشتر اين موارد مي توان با ساده ترين وسايل لامپ را در منزل تعمير كرد این مجموعه دارای 5 کتاب است که در آن نحوه عملکرد و روش های عیب یابی لامپ کم ...

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

معرفی کتاب:(روان درمانی اگزیستانسیال فارسی) روان درمانی اگزیستانسیال گونه ای روان درمانی پرکار یا پویه نگر است. پویا اصطلاحی ست که در حیطه ی بهداشت روان به چهره روان پویه شناسی بسیار بهره گیری می شود؛ و اگر کسی بخواهد یگانه از اساسی ترین ویژگی های رویکرد اگزیستانسیال را ...

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

استان آذربایجان غربی شهر ارومیه، خیابان شهیدمحمدمنتظری ، کوچه شهیداخباری پلاک 9

اعتماد شما اعتبار ماست

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما