آمار بازدید

  • بازدید امروز : 322
  • بازدید دیروز : 2821
  • بازدید کل : 952227

پیوند ها

دانلود کتاب راه اندازی کسب و کار آنلاین


دانلود کتاب راه اندازی کسب و کار آنلاین

توضیحات

چند وقتی است که به راه اندازی کسب و کار خود فکر می کنید. در مورد زنی که وبلاگ پروژه جولی/ جولیای 1 او به یک کتاب و یک فیلم محبوب تبدیل شد چیزهایی شنیده اید. درباره کارآفرینان جوانی شنیده اید که با ساختن وبسایت های محبوبی مثل فیسبوک، میلیاردها پول درآورده اند. اما از پیوستن به این موج عقب مانده اید. در هر حال، شما فرد گرفتاری هستید. یک شغل تمام وقت دارید، حال چه این کار اداره خانه تان باشد، یا کارکردن در خارج از خانه. یا شاید اخراج شده اید یا درگیر اتفاق دیگری هستید که زندگیتان را تغییر داده است و آماده اید به سوی یک مسیر جدید خیز بردارید، اما تحولات اقتصادی چند سال اخیر به شکل قابل درکی شما را نسبت به ایجاد یک تغییر شغلی جدید بی میل کرده است.
موضع چیست؟ نگران نباشید: اینترنت (و این کتاب) میدان بازی را به شکلی هموار می کنند که یک تازه وارد درست به همان اندازه کسی که MBA خوانده و دوست دارد در مهمانی ها اصطلاحات تجاری بپراند شانس موفقیت دارد.


مبلغ واقعی 6,700 تومان    30% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 4,690 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

https://www.telegram.me/shiftyourlife
" فروشگاهی از 4KIA "

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما